reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć dziewczyny, to mój pierwszy cykl z testami owu, wg nich pik w sobotę rano, więc owulacja w niedzielę. Chciałabym zrobić progesteron, żeby zobaczyć czy faktycznie do owulacji doszło i tu pojawia się problem. Mogę pójść do laboratorium albo w sobotę, czyli 6 dpo, albo w środę i to jest już 10 dpo. Która opcja lepsza?
6dpo moim zdaniem :)
 
reklama
Cześć dziewczyny. Właśnie wyszłam z monitoringu. Pęcherzyk dominujący 17mm na prawym jajniku, umówiłam się na kolejną wizytę 2.11 - zobaczymy czy pękł. Ale... Okazało się, że w jednym miejscu blizna po CC nie zrosła się i jest przestrzeń... Jeśli ciąża się tam zadomowi, to ciąża się nie rozwinie, a mnie czeka krwotok, a co za tym idzie - wiadomo... Nie wiem teraz co myśleć...

A i endometrium 4mm - dobre na 11dc i 17mm pęcherzyk dominujący?
 
Mam to samo. Kilka koleżanek jest w ciąży lub ma maluszka. I jasne że się cieszę ale też cholernie im zazdroszczę 😔 Teraz koleżanka zaszła odrazu po odstawieniu tabletek i się tylko zastanawiam dlaczego ja mam z tym taki problem. Ale wierzę że każda z nas wkońcu zobaczy upragnione 2 kreski.
Który to Twój cs?
 
Cześć dziewczyny. Właśnie wyszłam z monitoringu. Pęcherzyk dominujący 17mm na prawym jajniku, umówiłam się na kolejną wizytę 2.11 - zobaczymy czy pękł. Ale... Okazało się, że w jednym miejscu blizna po CC nie zrosła się i jest przestrzeń... Jeśli ciąża się tam zadomowi, to ciąża się nie rozwinie, a mnie czeka krwotok, a co za tym idzie - wiadomo... Nie wiem teraz co myśleć...

Z tego co czytałam ostatnio (mogę poszukać linku) to ubytki w bliźnie po cc robią się wszystkim i jest to wręcz standard. Ja też mam plus zrosty - mimo to bez problemu donosiłam kolejną, ciąże i urodziłam naturalnie (dla mnie cc było traumą). Także spokojnie :)
 
reklama
Hej dziewczyny odebrałam jeszcze jeden wynik, powiedzcie mi czy jest ok?
Stosunek fsh do lh?
Screenshot_20211026-113312_Drive.jpg
Screenshot_20211026-113259_Drive.jpg
 
Do góry