reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć,

Dziewczyny mieliście, ze za pare dni powinnam jeszcze powtórzyć betę? Czy czekać juz na wizytę? Co myslicie?
 

Załączniki

  • 1DD0490C-F4F0-413C-9C60-A551CE2A78A0.jpeg
    1DD0490C-F4F0-413C-9C60-A551CE2A78A0.jpeg
    59,1 KB · Wyświetleń: 102
  • 946AE61B-BB2B-40D5-B737-4110633AB6CC.png
    946AE61B-BB2B-40D5-B737-4110633AB6CC.png
    30,6 KB · Wyświetleń: 103
reklama
No może musi minac więcej czasu aby moja glowa doszla do siebie bo dopiero minęło 8 miesiecy od straty i jeszcze sie z tego nie wyleczyłam. Póki co to też jak patrze na niemowlaki to ciężko mi na sercu i przykro sie robi i plakac sie chce. Ale no mimo wszystko staram sie myslec pozytywnie i sie nie zalamywac chociaz czasami najdzie mnie kryzys jak kazda z nas chyba [emoji34]

Dziękuję za rady, właśnie zamierzam męża cisnąć z suplami, diete ma calkiem ok, gorzej z grzaniem jajek bo to informatyk i wiadomo praca siedzaca calymi dniami przed kompem nie wspominajac juz o tym ze nie raz go zastalam z laptopem na kolanach, masakra[emoji30][emoji30][emoji30]

Tak jak mówiłam - 3% z tej imponującej ilości jest i tak ponad normę. Nie rozumiem stwierdzenia twojego lekarza i się z nim nie zgadzam [emoji6] policz sobie 4% z minimalnej ilości wg WHO i później swoje 3% i zobaczysz jaka jest przepaść. Macie tych plemników tyle, ze byś jeszcze obdzieliła.
 
reklama
Mam wydaje mi się głupie pytanie, ale chce się dobrze przygotować do wizyty w szpitalu - co się dzieje z kontrastem po podaniu w drożności? Czy on się „wylewa” którędy go wprowadzono czy zostaje „w środku”? Jak się przygotować, zabierać jakieś grubsze podpaski? Muszę jutro wszystko ogarnąć.
 
Do góry