reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziewczyny, miesiączka powinna być 28 października ale nie przyszła zrobiłam test wczoraj i taka blada kreska. Myślicie że to ciąża ? Czy po kilku dniach spóźnionego okresu nie powinna być wyraźna?
 

Załączniki

  • IMG_20211030_103211645.jpg
    IMG_20211030_103211645.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 142
Dziewczyny, miesiączka powinna być 28 października ale nie przyszła zrobiłam test wczoraj i taka blada kreska. Myślicie że to ciąża ? Czy po kilku dniach spóźnionego okresu nie powinna być wyraźna?

Intensywność kreski zależna jest zarówno od momentu zagnieżdżenia (a tu okienko mamy caly tydzien!) jak i jakości samego testu, wiec nie ma co w ten sposób oceniać. Zrób betę i przyrost jeśli chcesz się uspokoić. Gratulacje [emoji3526]
 
Hej, robiłam wczoraj test - 3 dni przed okresem i pojawiła się druga kreska. W końcu po roku starań, ale teraz się stresuje że może coś pójść nie tak. W styczniu tego roku już raz niestety mieliśmy sytuację że był test pozytywny a później przyszedł okres. Teraz zrobiłam już kilka i wszytskie wychodzą takie same. Kiedy powinnam iść do lekarza waszym zdaniem ?
ea6c984bdde3eaf5893da92841299ae6.jpg
 
Hej, robiłam wczoraj test - 3 dni przed okresem i pojawiła się druga kreska. W końcu po roku starań, ale teraz się stresuje że może coś pójść nie tak. W styczniu tego roku już raz niestety mieliśmy sytuację że był test pozytywny a później przyszedł okres. Teraz zrobiłam już kilka i wszytskie wychodzą takie same. Kiedy powinnam iść do lekarza waszym zdaniem ?
ea6c984bdde3eaf5893da92841299ae6.jpg

Zadzwoń i zapytaj, sam Ci powie kiedy najlepiej przyjść.
 
Hej, robiłam wczoraj test - 3 dni przed okresem i pojawiła się druga kreska. W końcu po roku starań, ale teraz się stresuje że może coś pójść nie tak. W styczniu tego roku już raz niestety mieliśmy sytuację że był test pozytywny a później przyszedł okres. Teraz zrobiłam już kilka i wszytskie wychodzą takie same. Kiedy powinnam iść do lekarza waszym zdaniem ?
ea6c984bdde3eaf5893da92841299ae6.jpg
Jeśli nie musisz być obstawiona lekami od początku ciąży, to spokojnie możesz poczekać z wizytą do 6-7 tyg ciąży ( liczy się od daty ost miesiączki), wtedy już będzie widać więcej i może nawet będzie serduszko :) Przy becie ok 1000 lekarz zobaczy tylko pęcherzyk, a czasem trzeba czekać nawet na wyższą betę by się go dało zlokalizować. Trzymam kciuki by wszystko było ok no i oczywiście gratulacje :)
 
reklama
Intensywność kreski zależna jest zarówno od momentu zagnieżdżenia (a tu okienko mamy caly tydzien!) jak i jakości samego testu, wiec nie ma co w ten sposób oceniać. Zrób betę i przyrost jeśli chcesz się uspokoić. Gratulacje [emoji3526]
Jutro idę z samego rana na betę. Martwi mnie brak jakichkolwiek objawów, nawet bólu w piersiach nie mam.
 
Do góry