reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
A miałaś robione jakieś badania, bierzesz jakieś leki czy tylko monitoringi?
Od czterech miesięcy Jestem pod stałą kontrolą ginekologa na okrągło przepisujemy jakieś tam leki badania. W tamtym miesiącu miałam bardzo ładną owulację a w tym miesiącu Coś nie bardzo. Jeszcze jadę w poniedziałek na monitoring Zobaczymy wtedy czy coś się ruszy
 
Musi być. 😘😘 mnie osobiście powoli się odechciewa... Trochę spięcia mam z mężem. Nie wiem czy warto... A powiedziałaś już mężowi? Ja zawsze chciałam zrobić jakiś suprise 😁
Dziękuję :) on już po wczorajszym teście z bladą kreską wiedział że to ciąża bo mu pokazałam od razu mimo, że ja uparcie twierdziłam że ten test jest jakiś felerny. Dzisiejszy test nie miał znaczenia on już wiedział swoje że się udało i chodził dumny jak paw po domu ..... :D
 
Poczekaj jeszcze do miesiączki , może akurat się udało🙏🏻 Jak nie to w następnym cyklu się uda ❤️ Wiem jak to jest to czekanie i rozczarowanie jak się nie udaje , ale my tu jesteśmy żeby się wspierać na wzajem i mam nadzieje nam wszystkim uda się w końcu❤️
Dziękuję za wsparcie 😘 Myślałam że uda się od razu i chyba za bardzo chce bo duuuużo o tym myślę. Miesiączka ma być w poniedziałek, a już dziś sluz lekko zabarwiony krwią. Ostatnio dużo pracuje i co najgorsze dzwigam 🙈 Mam nadzieję że mimo wszystko nie będzie to przeszkoda w zajściu w ciążę...
 
Dziękuję za wsparcie 😘 Myślałam że uda się od razu i chyba za bardzo chce bo duuuużo o tym myślę. Miesiączka ma być w poniedziałek, a już dziś sluz lekko zabarwiony krwią. Ostatnio dużo pracuje i co najgorsze dzwigam 🙈 Mam nadzieję że mimo wszystko nie będzie to przeszkoda w zajściu w ciążę...
Ojej, dźwiganie to jest najgorsze dla kobiety..(
Ale głowa do góry:)
 
Dziękuję :) on już po wczorajszym teście z bladą kreską wiedział że to ciąża bo mu pokazałam od razu mimo, że ja uparcie twierdziłam że ten test jest jakiś felerny. Dzisiejszy test nie miał znaczenia on już wiedział swoje że się udało i chodził dumny jak paw po domu ..... :D
Ach ci faceci 😂 mój ma podobnie. Mam raptem 6tydzień a mój mi wmawia że brzuszek mi urósł
 
reklama
Do góry