reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny dzisiaj rano spadek temperatury, test wygląda jak na załączonym zdjęciu, dla mnie jeszcze druga kreska jaśniejsza minimalnie, jak sądzicie?
Myślę że dzisiaj wieczorem trzeba działać.
 

Załączniki

  • 20211108_154830.jpg
    20211108_154830.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 43
reklama
A powiedzcie mi jak to w końcu jest z tymi przytulankami? Powinno się czekać co drugi dzien ? Bo tyle jest opini

I jak widać żadna nie przynosi 100% pewności [emoji16] jednym się udaje przy stosunkach codziennie, innym co 2-3 dni, a jeszcze innym pyknie z jednego seksu w miesiącu [emoji2368]
 
Dziewczyny beta 215 to chyba sporo co?
Może rzeczywiście będą bliźniaki 😃 Gratulacje!!

Cześć ! Dziewczynki pomóżcie, czy te testy są pozytywne? Od kilkunastu miesięcy biel vizira a tu 25dc przy cyklach 40 dniowych i takie coś 🙂 ten test strumieniowy o czułości 25 a plytkowy 10, wykonane nie z pierwszego moczuq
Gratulacje !! Jak nie z pierwszego moczu to całkiem dobrze wyglądają 😍
 
reklama
Ja z kolei w styczniu mam zacząć stymulacje. Ma ktoś w tym jakieś doświadczenie? Wie na czym to polega i mógłby troszkę przybliżyć temat?

Stymulacja owulacji polega na wprowadzeniu leku, może to być Clostilbegyt lub mocniejszy Letrozol. Zazywa się je na początku cyklu, ja mam Letrozolum od 3-7dc . Lekarz ustali Ci lek i dawkę. Chodzisz równocześnie na monitoring cyklu by sprawdzić czy lek działa. Pierwszy raz ok 10 dc by sprawdzic czy jest owulacja i drugi raz po owulacji by sprawdzić czy pęcherzyk pękł. Jeśli nie pęka sam to dostaniesz zastrzyk Ovitrelle lub podobny (Pregnyl) na pekniecie od następnego cyklu.
Czemu dopiero w styczniu? Rozumiem że naturalnie sprawdzalas że nie masz owulacji na monitoringu cyklu? (USG dopochwowe w odpowiednich dniach cyklu)
Ja bylam stymulowana Puregonem (zastrzyki w brzuch) wizyty mialam czesciej, bo co drugi dzien a czasem nawet codziennie od 5dnia cyklu az do owulacji. Na pęknięcie pęcherzyka dostawałam zastrzyk Ovitrelle pozniej ostatnia wizyta na potwierdzenie owulacji.
Mysle ze częstotliwość i ilosc wizyt zalezy od tego jak reagujemy na stymulacje i w jakim tempie rosna pecherzyki, mi rosły bardzo szybko. Udalo sie nam po 4 stymulacji.
Ogolnie nic strasznego ;)
 
Do góry