reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

ooo podłączę się pod temat [emoji16] Jeśli wstaję w tygodniu np. o 5:30, a w weekend mogę pospać dłużej bo mam wolne, to ustawiać budzik też na 5:30, mierzyć temperaturę i spać dalej? Wyniki nie będą przekłamane?

Jeśli zmierzysz o tej samej godzinie to raczej nie. Jeśli zmierzysz później to mogą być przekłamane. Ale nie musza. Różnie źródła podają o ile ta temp się waha, a rzeczywistość i tak robi swoje. Mi czasem nie pokazywało różnicy, czasem pokazywało spora. Do tego wiadomo, ze sama jakość i ilość snu tez na to wplywaja, nie mówiąc już o innych pobocznych sytuacjach. Ja się zwykle i tak budzę o podobnej godzinie, wiec mierze mniej więcej o czasie, budzika nie nastawiam, jeśli akurat obudzę się później - No cóż, mam na uwadze, ze pomiar może być niemiarodajny.
 
reklama
Dziewczyny, nogi się pode mną ugięły... wczoraj powinnam dostać okres. Przez ostatnich 15 miesięcy starań nawet mikro cienia kreski nie uświadczyłam....
Dzis mam home office, niech sie tylko laboratorium otworzy i lecę na betę.
 

Załączniki

  • 4f38f7a4-9847-41fa-86bb-eb1c19bab793.jpg
    4f38f7a4-9847-41fa-86bb-eb1c19bab793.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 122
Dziewczyny, nogi się pode mną ugięły... wczoraj powinnam dostać okres. Przez ostatnich 15 miesięcy starań nawet mikro cienia kreski nie uświadczyłam....
Dzis mam home office, niech sie tylko laboratorium otworzy i lecę na betę.
Gratulacje! 🤩🥰 Po takim czasie można doznać szoku, ale jakie szczęście! :) Jakieś zmiany w tym cyklu? :)
 
reklama
Do góry