reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Nie wiek czy przy takiej wartości jest sens robić powtórkę, No ale jak chcesz to możesz. Nie rozumiem co tu interpretować, beta ewidentnie wskazuje na ciąże i to już nie taka 3 dniowa.
Według mnie jest sens, ja się tak dowiedziałam, że to pusty pęcherzyk, a też to nie była ciąża 3 dniowa :) lepiej wiedzieć na czym się stoi
 
reklama
Przy pustym pęcherzyku beta może rosnąć dokładnie tak samo jak przy zdrowej ciąży.
O tym jaka to ciąża koleżanka dowie się z usg.
A beta powyżej tysiąca naturalnie zwalnia więc za chwilę jej sprawdzanie może przynieść więcej szkody niż pożytku [emoji2272]
Według mnie jest sens, ja się tak dowiedziałam, że to pusty pęcherzyk, a też to nie była ciąża 3 dniowa :) lepiej wiedzieć na czym się stoi
 
Przy pustym pęcherzyku beta może rosnąć dokładnie tak samo jak przy zdrowej ciąży.
O tym jaka to ciąża koleżanka dowie się z usg.
A beta powyżej tysiąca naturalnie zwalnia więc za chwilę jej sprawdzanie może przynieść więcej szkody niż pożytku [emoji2272]
konsultowałam to z ginekologiem i mi powiedziałą,że jestem 3/4 tydzień więc nie ma sensu iść na USG dopiero za 3/4 tygodnie :) a jutro powtórzę dla świętego spokoju :)
 
Kochane ja za Was trzymam kciuki mocno !! ✊✊✊✊✊✊ zostawcie te forum, polecam Wam to ! Ja siedziałam non stop i czytałam,wmawiałam sobie najmniejszy objaw ciąży a potem okres i znowu rozczarowanie.. Zajęłam się swoimi sprawami a myśl o ciąży wyrzuciłam z głowy i ot dlatego się udało Nam..
POWODZENIA STARACZKI 🥰🥰🥰🥰🥰
 
Kochane ja za Was trzymam kciuki mocno !! [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110] zostawcie te forum, polecam Wam to ! Ja siedziałam non stop i czytałam,wmawiałam sobie najmniejszy objaw ciąży a potem okres i znowu rozczarowanie.. Zajęłam się swoimi sprawami a myśl o ciąży wyrzuciłam z głowy i ot dlatego się udało Nam..
POWODZENIA STARACZKI [emoji3059][emoji3059][emoji3059][emoji3059][emoji3059]

Błagam Cię, daruj sobie. Tez miałam przerwę i nic mi to nie dało. Jest tu dużo dziewczyn z problemami zdrowotnymi i odpuszczanie forum nic nie zmieni, nie każdy walczy TYLKO z blokada w głowie. Super, ze u Ciebie problemem była tylko głowa, niestety nie każdy ma tyle szczęścia. I nie każdy dopatruje się objawów, wmawia sobie różne dziwne rzeczy albo czuje rozczarowanie takie, ze odechciewa się żyć. Wiele dziewczyn szuka tu po prostu wsparcia innych kobiet, które również walczą z różnymi chorobami lub które po prostu nie chcą/nie maja z kim w swoim otoczeniu porozmawiać o tych sprawach.
 
Błagam Cię, daruj sobie. Tez miałam przerwę i nic mi to nie dało. Jest tu dużo dziewczyn z problemami zdrowotnymi i odpuszczanie forum nic nie zmieni, nie każdy walczy TYLKO z blokada w głowie. Super, ze u Ciebie problemem była tylko głowa, niestety nie każdy ma tyle szczęścia. I nie każdy dopatruje się objawów, wmawia sobie różne dziwne rzeczy albo czuje rozczarowanie takie, ze odechciewa się żyć. Wiele dziewczyn szuka tu po prostu wsparcia innych kobiet, które również walczą z różnymi chorobami lub które po prostu nie chcą/nie maja z kim w swoim otoczeniu porozmawiać o tych sprawach.
To magiczne odpuszczenie... ah, aż mi się smutno robi jak o tym słyszę.
Btw też miałam przerwę od forum. W ciąży nigdy nie byłam.
 
Może, ale nie musi :) u mnie mimo bety podwajającej się co tydzień i usg ewidentnie wskazującego na pusty pęcherzyk i tak lekarze wmawiali mi zdrową ciążę przez miesiąc. Dopiero po tym czasie pierwszy mądry lekarz kazał mi przedstawić wyniki bety co 48h oraz usg zanim łaskawie przyjęli mnie na oddział. Także gdyby nie przezorność to pewnie dzisiaj byłabym w 9 miesiącu ciąży z PP, a lekarze dalej by mi wmawiali swoje :p (pierwsza ginekolog też stwierdziła, że będą śliczna i nie mam po co powtarzać)
Przy pustym pęcherzyku beta może rosnąć dokładnie tak samo jak przy zdrowej ciąży.
O tym jaka to ciąża koleżanka dowie się z usg.
A beta powyżej tysiąca naturalnie zwalnia więc za chwilę jej sprawdzanie może przynieść więcej szkody niż pożytku [emoji227
 
To magiczne odpuszczenie... ah, aż mi się smutno robi jak o tym słyszę.
Btw też miałam przerwę od forum. W ciąży nigdy nie byłam.
Błagam Cię, daruj sobie. Tez miałam przerwę i nic mi to nie dało. Jest tu dużo dziewczyn z problemami zdrowotnymi i odpuszczanie forum nic nie zmieni, nie każdy walczy TYLKO z blokada w głowie. Super, ze u Ciebie problemem była tylko głowa, niestety nie każdy ma tyle szczęścia. I nie każdy dopatruje się objawów, wmawia sobie różne dziwne rzeczy albo czuje rozczarowanie takie, ze odechciewa się żyć. Wiele dziewczyn szuka tu po prostu wsparcia innych kobiet, które również walczą z różnymi chorobami lub które po prostu nie chcą/nie maja z kim w swoim otoczeniu porozmawiać o tych sprawach.
Dziewczyny, zgadzam się z wami. Wiadomo, że nie można zrobić z chłopa samca rozpłodowego ale kurde to gadanie o odpuszczeniu to xD cały rok nie myślałam i co? i nico, zaszłam dopiero po monitoringu i zastrzyku na pękniecie pęcherzyka. I wiecie co? kiedy się udało zajść robiliśmy to z mężem w konkretnym celu, bo tak po tym zastrzyku po prostu trzeba no i jakoś się udało.
 
reklama
Do góry