reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Witam kochane Staraczki😘 dzisiaj jest 16 dzień po zastrzyku ovitrelle i test wyszedł pozytywny. Wczoraj również pozytywny. Boje się cieszyć , bo już tyle razy byłam rozczarowana… Czy któraś z Was tez była w takiej sytuacji ? Wiem, ze muszę poczekać na badania krwi i to najdłuższe czekanie w moim życiu. Nie wiem czy to ciąża czy ovitrelle fałszuje wynik :(
 
reklama
Witam kochane Staraczki😘 dzisiaj jest 16 dzień po zastrzyku ovitrelle i test wyszedł pozytywny. Wczoraj również pozytywny. Boje się cieszyć , bo już tyle razy byłam rozczarowana… Czy któraś z Was tez była w takiej sytuacji ? Wiem, ze muszę poczekać na badania krwi i to najdłuższe czekanie w moim życiu. Nie wiem czy to ciąża czy ovitrelle fałszuje wynik :(
16 dni to już nie powinno być zastrzyku ☺️więc ja bym się już powoli cieszyła ☺️
 
Witam kochane Staraczki😘 dzisiaj jest 16 dzień po zastrzyku ovitrelle i test wyszedł pozytywny. Wczoraj również pozytywny. Boje się cieszyć , bo już tyle razy byłam rozczarowana… Czy któraś z Was tez była w takiej sytuacji ? Wiem, ze muszę poczekać na badania krwi i to najdłuższe czekanie w moim życiu. Nie wiem czy to ciąża czy ovitrelle fałszuje wynik :(
Ovitrelle nie utrzymuje się tak długo w organizmie, poza tym to już termin miesiączki u ciebie 🙂
Teraz tylko głęboki wdech, pozytywne myślenie i nie myśleć za dużo tylko się cieszyć 😛
Gratuluję i trzymam kciuki za powodzenie :)
 
Cześć dziewczyny.
Miłego dnia.
Dziś kupuję test ciążowy bo jutro dzień testowania😉
Mam jednak przeczucie że zobaczę tylko biel vizira
Powodzenia! ✊
Ja czekam do sylwestra. Mimo, że generalnie odpuściliśmy to mam takie głupie przeczucie jakby się udało 🤣🤣 ale pewnie mimo wszystko rozczaruje się kolejny raz. Z tym, że teraz bez większej presji do tego podchodzę.
 
Ovitrelle nie utrzymuje się tak długo w organizmie, poza tym to już termin miesiączki u ciebie 🙂
Teraz tylko głęboki wdech, pozytywne myślenie i nie myśleć za dużo tylko się cieszyć 😛
Gratuluję i trzymam kciuki za powodzenie :)
Cześć dziewczyny.
Miłego dnia.
Dziś kupuję test ciążowy bo jutro dzień testowania😉
Mam jednak przeczucie że zobaczę tylko biel vizira
Bądź dobrej myśli 😘 Ja już 17 dzień po ovitrelle testuje i jak narazie wszystkie testy wyszły pozytywne. Jutro lecę o 9:00 na betę 🙈 Zobaczymy co z tego wyjdzie. Trzymam mocno za Ciebie mocno kciuki 💓
 
reklama
Do góry