reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ja przedwczoraj dałabym rękę uciąć, że jest zamknięta. Za to wczoraj już bym stwierdziła, że otwarta. Też mam wrażenie, że po porodzie to nie potrafie tego określić. A już myślałam, że wiem co i jak. Także siła wyższa, ale rezygnuje ze sprawdzania jej, bo to i tak bez sensu [emoji6]
Ja też rezygnuje. Sama się zastanawiam po co w ogóle jeszcze tam pcham paluchy skoro i tak nie mogę niczego stwierdzić [emoji3061]
 
A macie tak czasem że już kompletnie przestajecie wierzyć że kiedykolwiek zajdziecie w ciąże (właśnie tak mam mimo wcale nie tak długiego stażu starań)?
Ja tak miałam po pierwszym cyklu, a po każdym kolejnym jedynie trochę smutno w pierwszej chwili po rozpoczęciu okresu 😉
Jakiś czas temu z koleżankami miałyśmy temat odnośnie ciąży, dzieci itp i jedna z koleżanek stwierdziła, że powie mi ile dzieci będę mieć, wróżąc obrączką. Wyszła dwójka, chłopiec i dziewczynka 😅 żeby było zabawniej sprawdziłyśmy metodę na chyba wszystkich znajomych kobietach i prawie wszędzie się pokryło, więc jestem nastawiona na parkę 😅
 
Ja tak miałam po pierwszym cyklu, a po każdym kolejnym jedynie trochę smutno w pierwszej chwili po rozpoczęciu okresu 😉
Jakiś czas temu z koleżankami miałyśmy temat odnośnie ciąży, dzieci itp i jedna z koleżanek stwierdziła, że powie mi ile dzieci będę mieć, wróżąc obrączką. Wyszła dwójka, chłopiec i dziewczynka 😅 żeby było zabawniej sprawdziłyśmy metodę na chyba wszystkich znajomych kobietach i prawie wszędzie się pokryło, więc jestem nastawiona na parkę 😅
Ją kiedyś byłam u wróżki i powiedziała mi że będę mieć dwie dziewczynki a jak się zdecydujemy na trzecie to będzie syn. Póki co mam chłopca i dziewczynke więc coś jej nie poszły wróżby haha
 
Ją kiedyś byłam u wróżki i powiedziała mi że będę mieć dwie dziewczynki a jak się zdecydujemy na trzecie to będzie syn. Póki co mam chłopca i dziewczynke więc coś jej nie poszły wróżby haha
Do wróżki jakoś nie mam odwagi iść 😅 mimo, że wydaje mi się, że one są po prostu dobrymi obserwatorami i "psychologami" i tak odpowiadają, żeby usłyszeć to co się chce 😉
 
reklama
@Celia89 co do marnowania cyklu.. nastawilam się pozytywnie, a wyszły jakieś bakterie z tego co widzę w wiadomości od gina.. kurczę, wszystkie inne wyniki były super i trochę z mężem pokusilismy los. Mam nadzieję, że zrozumiecie.. Dzisiaj 21 dc. Dostałam tabsy dowcipne na 6 dni. Nie wiem co teraz. Brać je juz, czy czekać do okresu? A jak nie przyjdzie? Czy to może zaszkodzić jakby co? Czy bardziej brak leczenia? Eeeh, pierwszy raz w życiu mam jakieś zakażenie i w ogóle go nie czułam [emoji17]
Xd tą znając życie źle wylicze owu zajde A gin mnie zabije Xd powinnam mieć 2 dobre cytologie w odstępach pół rocznych ale zgodził się jeśli jedna będzie dobra. Ujął to że teoria teorią A życie życiem:)
 
Do góry