reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dzieczyny a czy któraś brała zamiennik Bromocon? Czy wogole miałyście przypadek aby zaczął wam się spozniac @ od momentu brania tego leku?
Jestem po dwóch ciążach biochemicznych. Staramy się już okolo 4 lat i nic. Zaden lekarz nie postawił diagnozy. Teraz jestem w klinice niepłodności i pierwszy raz zostałam skierowana na prolaktynę. Wynik 35 - podwyższona. Biorę Bromocon i mimo regularnych cykli ten spóźnia się 3 dzień. Czy to normalne?
 
reklama
Dzieczyny a czy któraś brała zamiennik Bromocon? Czy wogole miałyście przypadek aby zaczął wam się spozniac @ od momentu brania tego leku?
Jestem po dwóch ciążach biochemicznych. Staramy się już okolo 4 lat i nic. Zaden lekarz nie postawił diagnozy. Teraz jestem w klinice niepłodności i pierwszy raz zostałam skierowana na prolaktynę. Wynik 35 - podwyższona. Biorę Bromocon i mimo regularnych cykli ten spóźnia się 3 dzień. Czy to normalne?
A robiłaś test ?
 
A można go brać w ciąży? Nie sądzę bo Prolaktyna w ciąży naturalnie rośnie więc raczej warto sprawdzić czy jest ciąża czy nie jeśli bierzesz leki na jej obniżenie
Jeszcze nie, nie chce się znowu zawieść. 4 lata starań, milion testów, przygotowania do inseminacji w styczniu... Od 1,5 tygodnia biorę Bromercon i tak myślę ze to od niego ale nie wiem czy możliwe aby tak szybko zadziałał na prolaktynę?
 
Jeszcze nie, nie chce się znowu zawieść. 4 lata starań, milion testów, przygotowania do inseminacji w styczniu... Od 1,5 tygodnia biorę Bromercon i tak myślę ze to od niego ale nie wiem czy możliwe aby tak szybko zadziałał na prolaktynę?
No ale to spóźnia Ci się okres, nie zrobiłaś testu, pytasz nas a skąd my mamy wiedzieć 🤷🏽‍♀️ zrob test I będziesz wiedzieć 🤷🏽‍♀️ trzymam kciuki !
 
Dziewczyny, widzicie tutaj coś czy to już tylko wytwór mojej wyobraźni?
788F6801-A3F2-4A53-88B8-CD8253D0742C.jpeg
 
reklama
Do góry