reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ja tak miałam po pierwszym cyklu, a po każdym kolejnym jedynie trochę smutno w pierwszej chwili po rozpoczęciu okresu 😉
Jakiś czas temu z koleżankami miałyśmy temat odnośnie ciąży, dzieci itp i jedna z koleżanek stwierdziła, że powie mi ile dzieci będę mieć, wróżąc obrączką. Wyszła dwójka, chłopiec i dziewczynka 😅 żeby było zabawniej sprawdziłyśmy metodę na chyba wszystkich znajomych kobietach i prawie wszędzie się pokryło, więc jestem nastawiona na parkę 😅
To ja jestem nastawiona na 4 😁 na razie mam jednego syna. Co ciekawe u mnie w rodzinie i po znajomych ta metoda się sprawdza. Koleżanka mi opowiadała, że jej mamie zawsze wychodziła 3. Dwie córki i syn. Ona jakoś w to wierzyć nie chciała, bo nie planowała więcej. Między drugą a najmłodszym jest 12 lat różnicy 😁
 
Myślę, że tak wczesnej ciąży (zakładając, że w ogóle do niej doszło) zdecydowanie bardziej może zaszkodzić brak leczenia. Nie zwlekałabym nawet chwili
@Celia89 co do marnowania cyklu.. nastawilam się pozytywnie, a wyszły jakieś bakterie z tego co widzę w wiadomości od gina.. kurczę, wszystkie inne wyniki były super i trochę z mężem pokusilismy los. Mam nadzieję, że zrozumiecie.. Dzisiaj 21 dc. Dostałam tabsy dowcipne na 6 dni. Nie wiem co teraz. Brać je juz, czy czekać do okresu? A jak nie przyjdzie? Czy to może zaszkodzić jakby co? Czy bardziej brak leczenia? Eeeh, pierwszy raz w życiu mam jakieś zakażenie i w ogóle go nie czułam [emoji17]
 
@Celia89 co do marnowania cyklu.. nastawilam się pozytywnie, a wyszły jakieś bakterie z tego co widzę w wiadomości od gina.. kurczę, wszystkie inne wyniki były super i trochę z mężem pokusilismy los. Mam nadzieję, że zrozumiecie.. Dzisiaj 21 dc. Dostałam tabsy dowcipne na 6 dni. Nie wiem co teraz. Brać je juz, czy czekać do okresu? A jak nie przyjdzie? Czy to może zaszkodzić jakby co? Czy bardziej brak leczenia? Eeeh, pierwszy raz w życiu mam jakieś zakażenie i w ogóle go nie czułam [emoji17]
Mi ginekolog (jak byłam na początku ciąży i wyszła infekcja) mówił, że bardziej zaszkodzi, jeśli tego nie wyleczę. Pytanie czy lek jest ok dla kobiet w ciąży
 
@Agnness ja sprawdziłam zapiski innych dziewczyn i z ta szyjka jest chyba bardzo indywidualana sprawa, niektóre dziewczyny zapisują szyjkę że otwarta mają prawie cały cykl a.inne w.okresie owu tak mniej więcej między 5 a 8dni
Dziękuję, że pamiętałaś ❤️ czyli chyba jednak zrezygnuje, bo i tak nic mądrzejsza nie jestem po tym samobadaniu 😅
 
Mam nadzieję, ze nie zaszkodzi. Gin wie, że karmię piersią, a to często idzie w parze.[emoji120] Zaraz zobaczę co tam piszą w ulotce, ale czytałam, że to po prostu jakieś globulki z "dobrymi bakteriami", żaden antybiotyk ani nic takiego. Dziękuję za pomoc [emoji3059]
Mi ginekolog (jak byłam na początku ciąży i wyszła infekcja) mówił, że bardziej zaszkodzi, jeśli tego nie wyleczę. Pytanie czy lek jest ok dla kobiet w ciąży
 
Miala ktoras z Was zastrzyki przed ciązą? Ja mam mam Neoparin, Acard i Duohaston i Glucophage nie wiedzac czy się udało czy nie, jest środa w poniedziałek mam iść na badanie krwi, trochę to dla mnie bez sensu zastrzyki bez ciąży, ale ma to ułatwić "zagniezdzenie zarodka". Ale bardzo się boję że to mi wszytko zaszkodzi, drugi zastrzyk A ja się boję trzeciego, źle się czuje, jest mi nie dobrze już od tych leków. Nie wiem czy będę miała siłe probowac 2 raz :(
 
Myślę, że zawsze trzeba zakładać, że do niej doszło. Stąd moje obawy. A nóż widelec[emoji6] poczytam jeszcze co tam piszą w ulotce i biorę. Dziękuję [emoji4]
Myślę, że tak wczesnej ciąży (zakładając, że w ogóle do niej doszło) zdecydowanie bardziej może zaszkodzić brak leczenia. Nie zwlekałabym nawet chwili
 
reklama
@Agnness ja sprawdziłam zapiski innych dziewczyn i z ta szyjka jest chyba bardzo indywidualana sprawa, niektóre dziewczyny zapisują szyjkę że otwarta mają prawie cały cykl a.inne w.okresie owu tak mniej więcej między 5 a 8dni
Ja tego zupełnie nie ogarniam🤣
Pozostaje mi tylko lh i monitoring
Będę robić test za równo tydzien
Chyba jajko zniosę do tego czasu 😀
 
Do góry