reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziekuje kochane :D generalnie gin byl zdumiony ze od roku czasu nie uprawiam seksu poza jednorazowymi wyskokami, ale mu powiedzialam, ze bylam zdesperowana zeby sie wyleczyc, a HVP mozna sie zarazac w nieskonczonosc, a gumka daje niestety 70% ochrony tylko. Tak czy siak moge sie starac;p ze skutecznoscia mi sie nie spieszy, ale wreszicie bede miala zycie seksualne. :)) 18.01 dostane @ :D i jade z koksem... Aż łożko zarwe.
 
reklama
A ja wiem powiem, że nawet jakbyśmy z mężem stwierdzili, że teraz się jednak nie staramy, bo coś.. To i tak w każdym cyklu bym miała nadzieję, że jednak się udało. Jakby nie patrzeć to są to tak silne pragnienia, że nie da się ich zgasić od tak i możemy jedynie udawać, że o nich nie myślimy. Co najwyżej może się uda zapomnieć na chwilę (dzień czy dwa). Jeśli któraś ma inaczej to z chęcią posłucham rad jak to zrobić. 😁 Oczywiście nie mam tutaj na myśli tego wsłuchiwania się w swój cykl, monitorowania, itd. Tylko to oczekiwanie tuż przed @, aby jednak nie przyszła.
 
Dziekuje kochane :D generalnie gin byl zdumiony ze od roku czasu nie uprawiam seksu poza jednorazowymi wyskokami, ale mu powiedzialam, ze bylam zdesperowana zeby sie wyleczyc, a HVP mozna sie zarazac w nieskonczonosc, a gumka daje niestety 70% ochrony tylko. Tak czy siak moge sie starac;p ze skutecznoscia mi sie nie spieszy, ale wreszicie bede miala zycie seksualne. :)) 18.01 dostane @ :D i jade z koksem... Aż łożko zarwe.
Na podłogę idź, nie ryzykuj kosztami 😂 po takim czasie to jeszcze spaść z lóżka możesz a z podlogi niżej się juz nie da.
 
Dziekuje kochane :D generalnie gin byl zdumiony ze od roku czasu nie uprawiam seksu poza jednorazowymi wyskokami, ale mu powiedzialam, ze bylam zdesperowana zeby sie wyleczyc, a HVP mozna sie zarazac w nieskonczonosc, a gumka daje niestety 70% ochrony tylko. Tak czy siak moge sie starac;p ze skutecznoscia mi sie nie spieszy, ale wreszicie bede miala zycie seksualne. :)) 18.01 dostane @ :D i jade z koksem... Aż łożko zarwe.
Ja też podziwiam, bo bym nie wytrzymała tyle czasu 🙊 Chyba, że można było znaleźć jakąś inną równie satysfakcjonującą alternatywę 😁
 
Ale jajory szaleją;) czuje je jak nigdy dotąd! Ten clostylbegyt chyba jednak działa ;) dziś 13 dc więc owulacja tuż tuż. Trzeba dziś jeszcze podzialac;) A zaraz lecę robić green carry na obiad(pierwszy raz w sumie) o matko ale czuje jajory!pozdrawiam całą ekipe;*;*;*
 
reklama
Mnie tak napieprzają od owulacji aż spać nie mogę i się zastanawiam, czy mi zapalenie pochwy na jajniki przeszło czy co[emoji2356]
Ale jajory szaleją;) czuje je jak nigdy dotąd! Ten clostylbegyt chyba jednak działa ;) dziś 13 dc więc owulacja tuż tuż. Trzeba dziś jeszcze podzialac;) A zaraz lecę robić green carry na obiad(pierwszy raz w sumie) o matko ale czuje jajory!pozdrawiam całą ekipe;*;*;*
 
Do góry