reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Nie spodziewałam się już tak dużego odzewu:) będzie nam raźniej. Ja już więcej niż wiem, że nawet się starać nie mogę w grudniu, ale mam nadzieję, że styczeń maks luty będę mogła działać :)
Też dołączę 🙂 ciągle karmię pierworodnego, okresu nie było, ale może w przyszłym roku się uda i będzie kolejny dzidziuś 🙂
W jakim wieku pierworodny :)? Moja ma 11 MC.
 
A wiec ja tez jestem 😊 staramy się od marca o drugie dziecko, pierwsze zajęło nam troche lat, od.marca nie wiele robiliśmy głównie witaminy, na wątku staraczek 2020 troche rad wyczytałam i dla od miany ruszymy w przyszłym roku pełną parą 😊 zobaczymy z jakim skutkiem, a narazie jestem na lekach które odstawie za parę dni żeby @ przyszła bo w tym listopadowym cyklu cos się pomieszało.
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry dziewczyny😘 muszę się przywitać, w końcu sierpniowa, aż jednocyklowa staraczka 😀 ale sentyment do tej grupy został, bo nie ma nic dla mnie piękniejszego w człowieczeństwie jak troska o bobo, a wiadomo, że wszystkie Panie tutaj pragną dzidziusia i będą je kochać z całych sił. Chcialabym się zapisać znowu do Was, ale mam nadZieję, że po majowym porodzie wszystko będzie dobrze. A trzeciego bobasa rok po roku ciężko by mi.było utrzymać finansowo póki co. Jeżeli się coś pod tym kątem znieni dołączę po.połogu🙈 a jeśli nie to chociaż z półtora roku będę musiała odczekać, ale w 2022 pewnie wrócę i nie chcę Was tam widzieć, chyba że o staranie następnego maluszka albo z sentymentu. Buziaki i trzymam kciuki za grudzień😘😘😘
 
I ja tu przucupne :)
W prawdzie testowanie za 2 dni ale juz czuje ze @ się zbliza. Dzis spadek temperatury wiec pewno jutro przybędzie.
W tym cyklu zaczynam stosowac dostinex ktory ma mi zbic prolaktyne wiec licze ze ten lek pomoże w zobaczeniu wymarzonych [emoji3498]
 
reklama
Witam ,
Zapraszam wszystkie Panie, a może i Panów :)
Dla niektórych z nas to będą pierwsze starania, dla innych mam nadzieję, że ten rok będzie bardziej owocny niż poprzedni :)
Będziemy sobie dyskutować w przyjacielskiej atmosferze o:
naszych cyklach, suplementach, planowaniach ciąży, wizytach u lekarzy, testach ciążowych i owulacyjnych, objawach ciąży, dbaniu o siebie, stratach, imionach dla przyszłych pociech i o tym co zrobić, żeby się za bardzo nie nakręcać :)



Pozdrawiam[emoji4]

I ja się witam bo kij wie czy się w tym roku wyrobie, a nawet jeśli to nie pokładam w nim już zbyt dużych nadziei. Za dużo się dzieje [emoji849]
 
Do góry