reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Niestety większość patrzy, żeby jak najwięcej zatrzymać u siebie w kieszeni. Może myśli, że jakbyś się zwolniła to szybko znajdzie kogoś na Twoje miejsce skoro taka rotacja? Pandemia to dla większości wymówka, żeby pracownikom jeszcze bardziej obniżyć pensje. Mojego szwagra szef wziął pieniądze z rządu, firma pracowała cały czas normalnie, a oni nawet złotówki więcej nie zobaczyli 🤷‍♀️ Znam też przypadki, gdzie pracownicy w takiej samej sytuacji mieli dodatkowo pensje 80%
Właśnie dużo szefostwa nie rozumie, że ich biznesy bez pracowników same się nie pociągną. Zawsze chciałam by w firmie każdy pracownik czuł się odpowiedzialny nie tylko za siebie ale i za innych. Na początku pandemii wiedziałam, że będzie źle, że mamy liczyć się z tym że na pewno będzie ciężko że przybędzie nam pracy, a za tym nie pójdą finanse, bo będzie się liczyć żeby jak najdłużej wytrzymać i jak najwięcej firm wytrwało. wszyscy jedziemy na tym samym wózku
 
reklama
Możesz napisać jak stworzyć grupę tu na forum? Używasz aplikacji bb?
Korzystam z przeglądarki. Żadna apka mi nie pasowała. Grupę tworzy się w dziale grupy 😉 z przeglądarki wchodzi się w menu - grupy i tam jest utwórz nową. Przy tworzeniu zaznacza się czy otwarta czy zamknięta i czy widoczna czy ukryta 😉
 
Do góry