reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ehh dziewczyny, niech sie ten tydzień juz skoczy tylko 3 dni do planowanej 🐒juz sama nie wiem jak sie czuje:/ czy na 🐒 czy na 🤰🏻czuje sie jak 🧟‍♀️ jest mi niedobrze, trochę mdli zmęczona to jestem od tygodnia. Dzisiaj kupiłam test bo jakiś cień 1% nadzieji jest. Ehhh mam nadzieje ze szybciej zajdę niż zwariuje 🧙🏻‍♀️ dzięki wam aż tak bardzo nie fiksuje 😂miłego wieczoru :)
Ja tez mam 3 dni do planowanej @ :) ale biorę dupka do niedzieli i czekam cierpliwie 😬
Spokojnie, wrzuć na luz :)
Mnie juz chyba wszystko boli i chyba będzie @, nie ma się co martwić, co ma być to będzie.
Wskazany spokój 😁
Tez mnie mdli, spac moglabym teraz non stop ale jakoś nie wiąże tego z objawami, bo podświadomie czuje, ze nic z tego i juz szukam leków na nowy cykl w niższych cenach 🙈
Także nie fiksuj, jestem w podobnym położeniu, moze będzie ci raźniej 😊
 
reklama
Ja tez mam 3 dni do planowanej @ :) ale biorę dupka do niedzieli i czekam cierpliwie 😬
Spokojnie, wrzuć na luz :)
Mnie juz chyba wszystko boli i chyba będzie @, nie ma się co martwić, co ma być to będzie.
Wskazany spokój 😁
Tez mnie mdli, spac moglabym teraz non stop ale jakoś nie wiąże tego z objawami, bo podświadomie czuje, ze nic z tego i juz szukam leków na nowy cykl w niższych cenach 🙈
Także nie fiksuj, jestem w podobnym położeniu, moze będzie ci raźniej 😊
Też odpaliłam stronę apteki i szukam kolejnych przydatnych specyfików 😅🤦‍♀️
 
a ja mam trochę dołek zamówiłam borowinę i inne witaminy są już u mojej mamy, ale jest problem z wysyłką do uk, dpd nie wysyła, poczta polska od dzisiaj ale pani na poczcie kazała się lepiej wstrzymać, moja mama szuka punktu DHL żeby u nich spróbować, co za bałagan pi wysciu z Uni się zrobił, paczki świąteczne pięknie doszły a teraz klops, może któraś z pań wysyłała coś na wyspy ostatnio jakimś kurierem i poszło?
 
a ja mam trochę dołek zamówiłam borowinę i inne witaminy są już u mojej mamy, ale jest problem z wysyłką do uk, dpd nie wysyła, poczta polska od dzisiaj ale pani na poczcie kazała się lepiej wstrzymać, moja mama szuka punktu DHL żeby u nich spróbować, co za bałagan pi wysciu z Uni się zrobił, paczki świąteczne pięknie doszły a teraz klops, może któraś z pań wysyłała coś na wyspy ostatnio jakimś kurierem i poszło?
Właśnie slysze w wiadomościach ze zamykają pocztę w uk bo pandemia fatalna 🙈
 
a ja mam trochę dołek zamówiłam borowinę i inne witaminy są już u mojej mamy, ale jest problem z wysyłką do uk, dpd nie wysyła, poczta polska od dzisiaj ale pani na poczcie kazała się lepiej wstrzymać, moja mama szuka punktu DHL żeby u nich spróbować, co za bałagan pi wysciu z Uni się zrobił, paczki świąteczne pięknie doszły a teraz klops, może któraś z pań wysyłała coś na wyspy ostatnio jakimś kurierem i poszło?
A patrzyłaś na furgonetka.pl ?
5F67E8AC-32E0-4A79-ACDF-0632EBAE9A4E.png
 
Ja tez mam 3 dni do planowanej @ :) ale biorę dupka do niedzieli i czekam cierpliwie 😬
Spokojnie, wrzuć na luz :)
Mnie juz chyba wszystko boli i chyba będzie @, nie ma się co martwić, co ma być to będzie.
Wskazany spokój 😁
Tez mnie mdli, spac moglabym teraz non stop ale jakoś nie wiąże tego z objawami, bo podświadomie czuje, ze nic z tego i juz szukam leków na nowy cykl w niższych cenach 🙈
Także nie fiksuj, jestem w podobnym położeniu, moze będzie ci raźniej 😊
Też odpaliłam stronę apteki i szukam kolejnych przydatnych specyfików 😅🤦‍♀️
Też się zastanawiam już co jeszcze nowego spróbować w kolejnym cyklu 😅
 
reklama
Do góry