reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ej to ja mam pytanie odnośnie tej grupy bo tak Was teraz nadrobiłam i widzę, że utworzona została grupa, do której nie wiem czy "mogę" należeć 😅 nie jestem jakąś bardzo długoterminową staraczką, piszę co jakiś czas, w zależności ile mam czasu ale podczytuję Was dosyć regularnie. Nadaję się? 😁 Lubię klarowne sytuacje i jeśli tam chcecie mieć tylko te dziewczyny, które znacie dłużej to nie będę się tam dopisywać 😉
 
a ja mam trochę dołek zamówiłam borowinę i inne witaminy są już u mojej mamy, ale jest problem z wysyłką do uk, dpd nie wysyła, poczta polska od dzisiaj ale pani na poczcie kazała się lepiej wstrzymać, moja mama szuka punktu DHL żeby u nich spróbować, co za bałagan pi wysciu z Uni się zrobił, paczki świąteczne pięknie doszły a teraz klops, może któraś z pań wysyłała coś na wyspy ostatnio jakimś kurierem i poszło?

Z tego co wiem to ten bałagan to nie przez Unie tylko przez lockdown u nas [emoji2370]

Mąż zamówił coś z DE i napisali ze na razie wysyłka wstrzymana na przykład wiec może być podobnie[emoji2370].
 
Oczywiście :) jeśli tylko psuje Ci, że nikt nie będzie doszukiwal się 2 kresek jeśli nie będzie ich widział i również to, że nawzajem czasem brutalnie sprowadzimy się na ziemię to czekamy [emoji41][emoji3590]
Ej to ja mam pytanie odnośnie tej grupy bo tak Was teraz nadrobiłam i widzę, że utworzona została grupa, do której nie wiem czy "mogę" należeć [emoji28] nie jestem jakąś bardzo długoterminową staraczką, piszę co jakiś czas, w zależności ile mam czasu ale podczytuję Was dosyć regularnie. Nadaję się? [emoji16] Lubię klarowne sytuacje i jeśli tam chcecie mieć tylko te dziewczyny, które znacie dłużej to nie będę się tam dopisywać [emoji6]
 
Z tego co wiem to ten bałagan to nie przez Unie tylko przez lockdown u nas [emoji2370]

Mąż zamówił coś z DE i napisali ze na razie wysyłka wstrzymana na przykład wiec może być podobnie[emoji2370].
niestety przez Brexit takie wiadomości są na niektórych portalach wysyłkowych juz to widzialam dzisiaj na stronie GLS jest napisane że paczki tylko do wartości 200zl inaczej trzeba opłatę celną zapłacić
 
reklama
Właśnie dużo szefostwa nie rozumie, że ich biznesy bez pracowników same się nie pociągną. Zawsze chciałam by w firmie każdy pracownik czuł się odpowiedzialny nie tylko za siebie ale i za innych. Na początku pandemii wiedziałam, że będzie źle, że mamy liczyć się z tym że na pewno będzie ciężko że przybędzie nam pracy, a za tym nie pójdą finanse, bo będzie się liczyć żeby jak najdłużej wytrzymać i jak najwięcej firm wytrwało. wszyscy jedziemy na tym samym wózku
Twoje podejście jest bardzo fajne, tylko niestety nie każdy ma takie podejście. Obecna sytuacja też dla wielu nie jest ciekawa. Dużą rolę odgrywają tutaj też media, które wszystko nakręcają. A niektórym pracodawcom wystarczy tylko pretekst, by zachować więcej w kieszeni. Ja osobiście uważam, że wszystkim nam by się żyło dużo lepiej, gdyby te wszystkie odprowadzane składki były dużo mniejszym % od naszej wypłaty 😁
 
Do góry