reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny kiedy najlepiej umówić się do ginekologa? Przed czy po owulacji? Która wizyta da mi najwięcej informacji?
Teraz dzwoniłam to najbliższy termin 25.02 (akurat będzie kolejna @), wstępnie się zapisałam, ale muszę to zmienić i nie wiem czy umówić się w marcu przed czy po owulacji. Dajcie znać co robić, bo terminy lecą u niej jak szalone...
 
reklama
O to to to, właśnie to. Wiele dziewczyn udaje, że się nie stara I nagle są w ciąży. 😊
Bo chyba tak łatwiej i nie ma zbędnych pytań
A ja na jakiś czas odstawiam starania. We wtorek w nocy trafiłam do szpitala z silnymi bólami brzucha. Dziś miałam zabieg laparoskopii i okazało się, ze była to ciąża pozamaciczna. Mój ginekolog twierdził, ze miałam ciaże biochemiczna i sama się oczyszcze. No cóż .... Jedyne szczęście, ze jajniki całe.
Boże, współczuję. Dzieki Bogu, że nie trzeba było usuwać jajowodów. Ja po ostatnich przeżyciach wiem, że teraz chodzę do co najmniej 2 gin i dodatkowo sama czytam i robię ew. Wyniki
 
Dziewczyny kiedy najlepiej umówić się do ginekologa? Przed czy po owulacji? Która wizyta da mi najwięcej informacji?
Teraz dzwoniłam to najbliższy termin 25.02 (akurat będzie kolejna @), wstępnie się zapisałam, ale muszę to zmienić i nie wiem czy umówić się w marcu przed czy po owulacji. Dajcie znać co robić, bo terminy lecą u niej jak szalone...
Ja bym najlepiej poszła tak dzień dwa po okresie bo wtedy już można coś stwierdzić A poza tym po okresie obraz usg jest bardziej miarodajne, lepiej widoczny no tak mi powiedział kiedyś gin. Generalnie kobiety nawet na coroczne kontrole najlepiej jakby umawiałmy się zaraz po okresie.
A potem lekarz ci powie co dalej.
 
Jak już chłop wymieka to widzę że niezłe wyniki macie [emoji38][emoji6] my teraz 2 dni postu, a dzisiaj rano mój mówi mi: wiesz co ja już się zregenerowalem, nawet śniło mi się że masz siostrę co miała bardzo obfity biust (jakby co siostry wcale nie mam) [emoji86][emoji23]
Ja niestety mam to samo, mój mąż też. Już mamy dosyć [emoji1787] maca coś nie działa hehe
 
CO DALEJ...
Dziewczyny jakie były u Was kolejne kroki po badaniu drożności?
Miałam już AMH, hormony, partner badanie nasienia swimup, wszystkie badania są w normie. Mam brać wit D i kwas foliowy. W środę robię drożność jajowodów.
Czy u Was też wyniki badań są w porządku A mimo to nie zachodzicie??
 
reklama
CO DALEJ...
Dziewczyny jakie były u Was kolejne kroki po badaniu drożności?
Miałam już AMH, hormony, partner badanie nasienia swimup, wszystkie badania są w normie. Mam brać wit D i kwas foliowy. W środę robię drożność jajowodów.
Czy u Was też wyniki badań są w porządku A mimo to nie zachodzicie??
chyba zostaje jeszcze tylko histeroskopia. Jeśli wszystko jest ok a ciąży nie ma, to mamy odczynienia z niepłodnością idiopatyczną i jest to aż 20% wszystkich niepłodności 😓 ale to dopiero po roku starań może zdiagnozować.
 
Do góry