reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziewczyny czy któryś z Waszych panów był u androloga? Jak się przygotować na taką wizytę oprócz zabrania wyników badania nasienia? Też mam iść? Będę tam przydatna? Za wszystkie rady dziękuję ☺️
Moj był i powiedziano mu ze jeśli choruje na inne przewlekłe choroby to żeby zabrał badania, wyniki, wypisy no ogólnie całą dokumentację.
 
Cześć dziewczyny, witam u mnie w 33 dc. W tym cyklu nie miałam owulacji byłam na monitoringu w 8 i 15 dc 😔 pęcherzyk rósł i zatrzymał się na 14mm i to tyle w temacie, chyba że jakimś cudem owulka by była później ale wątpię, termin @ na jutro, czy któraś z was też miała okropny ból jednego jajnika dzień przed okresem? Nie daje sobie rady już i zazwyczaj bolało całe podbrzusze a nie jedna strona. Nawet mnie piersi nie bolą przed tym okresem, jedynie jest mi niedobrze ale to pewnie od bólu tego jajnika
 
Ja kupiłam jakieś tragiczne i teraz sobie robię nadzieję, bo costam widac. Jestem chyba dzien przed okresem (nieregularne cykle). Sprawdzę za dwa dni, ale jakimś z innej firmy
Paaaani z czym do ludzi [emoji22] vizir... Ja nie wiem, testy owulacyjne się zgadzały, śluz dzień po 'owulacji' galaretka, czyli progesteron wysoko... Nie wiem, jak nic się nie wydarzy w kwestii [emoji204] do poniedziałku to pójdę na krew I się okaże. Może facelle oszukał, póki nie ma @ jest nadzieja [emoji28]
20210115_105819.jpeg
 
Ja kupiłam jakieś tragiczne i teraz sobie robię nadzieję, bo costam widac. Jestem chyba dzien przed okresem (nieregularne cykle). Sprawdzę za dwa dni, ale jakimś z innej firmyZobacz załącznik 1226919
Ja niestety nic nie widzę, ale jeśli jesteś przed terminem @ to kreska ma jeszcze szansę się pokazać później, za 2-3 dni jeśli @ nie przyjdzie, wtedy najlepiej zatestuj jeszcze raz 😉
 
Pewnie [emoji173] na żywo widać dużo lepiej, ale te testy są ogólnie do d*py. Kupię jakiś inny i sprawdzę. Dobrze, że w domu nie mam, bo by kusiło [emoji28] A jak nie, to działamy dalej [emoji41]
Ja niestety nic nie widzę, ale jeśli jesteś przed terminem @ to kreska ma jeszcze szansę się pokazać później, za 2-3 dni jeśli @ nie przyjdzie, wtedy najlepiej zatestuj jeszcze raz [emoji6]
 
reklama
Do góry