reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

U mnie było to samo, wszystkie wyniki książkowe, jajowody drożne i nic. Mąż też ok. Ale mam problem z progesteronem, ogólnie bardzo niski więc bez clo i dupka się nie obyło, i tak 4 cykle starań z tabletkami (ogólnie ponad 2 lata) i stwierdziłam w grudniu że ostatni cykl i odpuszczam bo chyba nie jest nam pisane... I trochę wyluzowalismy, i dziś zaczynam 6 tydzień [emoji7] ale przez ostatnie 5 miesięcy też witaminy codziennie łykam, może też pomogły... Nie wiem :) także dziewczyny głową do gory
Przez niski progesteron musialas clo brac?
 
reklama
Poki co mówi ze to badanie jak każde inne. Jednak trochę mu szkoda ze nie mogę z nim tam wejść. Podejrzewam ze im bliżej badania to stres się pojawi.
Mój ciągle sobie żartuje (tak reaguje na stres 😅) słyszałam, że przez covid nie można wchodzić razem z partnerem do pokoju, ale można siedzieć w poczekalni 😉
 
28 dniowe, czasem zdążają się małe jedno lub dwudniowe odchylenia [emoji6]

No nie, to mnie wyprzedzisz za chwile [emoji14] u mnie bardziej 35 dni.

Dzięki, że pytasz. Objawów nie mam żadnych, ale obiecałam sobie, ze nie bede wiecej sie ich doszukiwac. Jedynie piersi obolale jak zawsze w drugiej fazie. U mnie faza lutealna 11-12 dni, wiec testowanie przed miesiaczka troche mija sie z sensem (co nie znaczy, ze tego nie robie, haha [emoji85] widok bieli na tescie przyciaga miesiaczke [emoji12]). Caly czas zywie nadzieje, ze sie udalo w tym cyklu, a jak bedzie przekonam sie za pare dni :) milego dnia dziewczyny [emoji9]
 
reklama
Mój ciągle sobie żartuje (tak reaguje na stres 😅) słyszałam, że przez covid nie można wchodzić razem z partnerem do pokoju, ale można siedzieć w poczekalni 😉
Mi powiedzieli ze nawet do budynku nie będę mogła wejść, no chyba ze nie będzie dużo ludzi 😛 mój tez żartował ze może będą jakieś pielęgniarki do pomocy 😛 ale wiesz, jak przyjdzie co do czego to już tacy odważni nie są 😀
 
Do góry