reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Nie ten wątek. Tu są starania. Dla Ciebie to pewnie sierpniowki, jeśli dobrze policzylam
Hej dziewczyny. Jestem nowa i nie wiem czy w dobrym miejscu pisze. Wczoraj (14.01) bylam u ginekologa na usg nic nie widac. Zrobilam bete 1664. Ostatni okres mialam 22.11.2020. Ginekolog dopiero za tydzien. Co o tym myslec?
 
reklama
Hej dziewczyny. Jestem nowa i nie wiem czy w dobrym miejscu pisze. Wczoraj (14.01) bylam u ginekologa na usg nic nie widac. Zrobilam bete 1664. Ostatni okres mialam 22.11.2020. Ginekolog dopiero za tydzien. Co o tym myslec?
Przy takiej becie zazwyczaj widać już pęcherzyk, koniecznie idź za tydzień na drugie USG jeśli nadal nic nie będzie widać to może być ciaza pomaciczna. Ale na pewno już coś będzie widać to dopiero początek :-) Powodzenia i daj znać! Może lekarz miał słabe USG temu nie widział pęcherzyka, a który to tydzień wg miesiączki?
 
Przy takiej becie zazwyczaj widać już pęcherzyk, koniecznie idź za tydzień na drugie USG jeśli nadal nic nie będzie widać to może być ciaza pomaciczna. Ale na pewno już coś będzie widać to dopiero początek :-) Powodzenia i daj znać! Może lekarz miał słabe USG temu nie widział pęcherzyka, a który to tydzień wg miesiączki?
Bylam prtwatnie. Mysle,że sprzet był dobry bo wszysyko bylo wyraźnie widać. Według OM to 9 tydzien.
 
A co mówią normy z laboratorium? Jest możliwość by owu była później? W 9 tygodniu to już spory zarodek miałam a 12 znalam już płeć na prenatalnych, nie czekalabym za długo tylko szybko poszlabym do innego lekarza sprawdzić co jest grane. No i beta na 9 tydzień też wg mnie powinna być dużo wyższa :-( koło 1000 to tak 5 /6 tydzień. To pierwsza ciąża?
 
Nie. Mam juz 2 dzieci. Pierwszy raz taka sytuacja. W obu ciążach tez w 12 tyg znalam juz plec. Ginekologa mam w piątek 22.01. Wedlug lab to powinnien byc 6 tc.
 
Nie. Mam juz 2 dzieci. Pierwszy raz taka sytuacja. W obu ciążach tez w 12 tyg znalam juz plec. Ginekologa mam w piątek 22.01. Wedlug lab to powinnien byc 6 tc.
Ponoć przy becie w okolicach 1000 widać już pęcherzyk na USG. Ja bym powtórzyła bete w poniedziałek i jak nie będzie przyrostu odpowiedniego to od razu na USG bo jak to pozamaciczna to trzeba szybko działać bo może to być zagrożenie dla zdrowia/życia :-(
 
Dziewczyny jak zinterpretować wyniki?
Screenshot_20210115_170138.jpeg
 
Z tego co czytałam to lepiej nawet sobie odpuścić niż kobieta ma się zmuszać, słaby seks, bez orgazmu, bez skurczów zmniejsza szanse na zapłodnienie [emoji55] lepiej odpuścić sobie przez 2,3 dni, wyposcić chłopa , nastawić się pozytywnie bielizna, wino, coś nowego i bum bum wtedy [emoji16][emoji16] ja mam akurat tak że mnie jara to że mogę zajść w ciążę [emoji28] więc przed owulacją i w trakcie owulacji seks to przyjemność, ale już po [emoji53] mogłabym bez tego obejść się [emoji13] co do chłopa to mój też najlepiej bum bum i już , a jakieś zaloty itp to już strata czasu [emoji85]
Masz rację, na siłę to nie robota. Chyba trzeba przestawić głowę na seks z przyjemności a nie na seks z przymusu bo owulka. No cóż, zobaczymy jak ten cykl się zakończy... ale nie wróżę mu miłego zakończenia. Dziś 16 dc, 2dpo. A u Ciebie jak? Kiedy testowanie?
 
reklama
Do góry