reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
@HeraUnique proszę o pomoc. Dzisiaj, byłam sprawdzić progesteron. Wynik 28,7. Według aplikacji, jest to 8 dpo. Mam PCOS i teraz nie biorę żadnych leków. Niżej wrzucam mój wykres z temp. Czy to możliwe, że doszło do owulacji? Lekarze straszyli mnie, że bez stymulacji nie będę miała owulacji 🤦
Screenshot_20210115-202401.jpg
 
@HeraUnique proszę o pomoc. Dzisiaj, byłam sprawdzić progesteron. Wynik 28,7. Według aplikacji, jest to 8 dpo. Mam PCOS i teraz nie biorę żadnych leków. Niżej wrzucam mój wykres z temp. Czy to możliwe, że doszło do owulacji? Lekarze straszyli mnie, że bez stymulacji nie będę miała owulacji 🤦Zobacz załącznik 1227182
Zrób screen całego cyklu nie przed samą domniemaną owu, to postaram się zinterpretować 😉
Co do straszenia lekarzy : pamiętaj nie jesteśmy maszynami, wszystko jest możliwe, a lekarz nie jest nieomylny 😉
 
@HeraUnique Niestety, to jest prawie cały wykres. Temperaturę zaczęłam mierzyć, dopiero od 11dc. Aplikacja pokazuje, że 22.01 powinnam dostać @. Ale testowanie planuje najszybciej na 23.01 lub 24.01. Oczywiście, jeżeli szybciej się nie pojawi.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210115-205921.jpg
    Screenshot_20210115-205921.jpg
    108,4 KB · Wyświetleń: 73
@HeraUnique Niestety, to jest prawie cały wykres. Temperaturę zaczęłam mierzyć, dopiero od 11dc. Aplikacja pokazuje, że 22.01 powinnam dostać @. Ale testowanie planuje najszybciej na 23.01 lub 24.01. Oczywiście, jeżeli szybciej się nie pojawi.
No to nic z niego nie odczytam bo nie widzę wcześniejszych temperatur 🤷‍♀️ widzę jedynie, że ta 6 była mierzona o innej porze więc może być wypadkową i wcześniej mogłaś mieć takie jak te 3,4,5 I wtedy skok wskazywałby na to, że owu była ☺️
 
No to nic z niego nie odczytam bo nie widzę wcześniejszych temperatur 🤷‍♀️ widzę jedynie, że ta 6 była mierzona o innej porze więc może być wypadkową i wcześniej mogłaś mieć takie jak te 3,4,5 I wtedy skok wskazywałby na to, że owu była ☺️
Ta 6, faktycznie była mierzona prawie 3h później. No nic, pozostaje mi czekać i w razie co, dalej mierzyć temperaturę. Dziękuję bardzo za pomoc 😊
 
A co mówią normy z laboratorium? Jest możliwość by owu była później? W 9 tygodniu to już spory zarodek miałam a 12 znalam już płeć na prenatalnych, nie czekalabym za długo tylko szybko poszlabym do innego lekarza sprawdzić co jest grane. No i beta na 9 tydzień też wg mnie powinna być dużo wyższa :-( koło 1000 to tak 5 /6 tydzień. To pierwsza ciąża?
Zgadzam się że wszystkim, idź do innego giną
 
Wiecie co? Dzisiaj w pracy ukladalam sobie plan jak to będzie jak wrócę po ciąży do pracy, kiedy kąpiel kiedy spacer itp jak się będę wymieniać opieką z mężem itp. A po jakiejś godzinie takich przemyśleń dotarło do mnie że mi zycie przez to ucieka, że powinnam raczej planować jak spędze z mężem niedzielę i co przyjemnego dla nas zrobię a nie marzyć o przyszłości. No więc po pracy wieczorem pojechałam do sklepu kupiłam winko, mięsko na tatara,produkty na sushi i dibrr ciacho idzwonię do męża i mówię że będę w domu przed 20 itd. A ten do mnie że jest w piwnicy i sprząta;) kuwa ! Jeszcze tam siedzi;) ale wiecie co? Zajebiscie bo nie dość z będę będe miala posprzatana piwnice to jeszcze cały weekend miło spędzę z mężem, no licząc od jutra bo cały czas tam siedzi;)A więc punkt widzenia zależy od punktu siedzenia;) pozdrawiam was i życzę stosunkowo udanego weekendu;)
 
reklama
Wiecie co? Dzisiaj w pracy ukladalam sobie plan jak to będzie jak wrócę po ciąży do pracy, kiedy kąpiel kiedy spacer itp jak się będę wymieniać opieką z mężem itp. A po jakiejś godzinie takich przemyśleń dotarło do mnie że mi zycie przez to ucieka, że powinnam raczej planować jak spędze z mężem niedzielę i co przyjemnego dla nas zrobię a nie marzyć o przyszłości. No więc po pracy wieczorem pojechałam do sklepu kupiłam winko, mięsko na tatara,produkty na sushi i dibrr ciacho idzwonię do męża i mówię że będę w domu przed 20 itd. A ten do mnie że jest w piwnicy i sprząta;) kuwa ! Jeszcze tam siedzi;) ale wiecie co? Zajebiscie bo nie dość z będę będe miala posprzatana piwnice to jeszcze cały weekend miło spędzę z mężem, no licząc od jutra bo cały czas tam siedzi;)A więc punkt widzenia zależy od punktu siedzenia;) pozdrawiam was i życzę stosunkowo udanego weekendu;)
Ostatni do podobnych wniosków doszłam. Złapałam się na tym, że nic za bardzo nie planuję bo może będę w ciąży. 🙄 I tak właściwie jest od początku starań. Tak nie może być bo życie nam ucieka a ciąża jak ma być to będzie 🙂
 
Do góry