reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

To, że była owulacja nie znaczy, że zajdzie się w ciążę ☺️ zdrowa para podczas owulacji ma 30% szans na zakończenie cyklu sukcesem 💁‍♀️ ale życzę żeby zakończył się cykl 2 kreskami 🤙
Właśnie dlatego nie nastawiam się. Co ma być, to będzie 🤷 Mam tylko nadzieję, że niedługo wszystkie zobaczymy 2 kreski.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Podobno progesteron powyżej 10 oznacza zw była owulacja [emoji6]

Nie oznacza ze była, tylko ze prawdopodobnie była. Poziom prawdopodobieństwa jest bardzo wysoki, można domniemać ze rzeczywiście była i tak się zwykle przyjmuje, ale trzeba mieć na uwadze ten margines w razie W [emoji6] ja bym założyła, ze owu się odbyła [emoji6]
 
Cześć dziewczyny!
Podczytuje Was od jakiegoś czasu i postanowiłam, że w końcu czas się odezwać. Podjęliśmy z partnerem decyzje o staraniach o dziecko około pół roku temu, ale na początku po prostu przestaliśmy się zabezpieczać. Od 3 miesięcy zwracam uwagę na dni płodne. Mam cykle 26-27 dniowe.
Chciałam Was zapytać czy istnieje możliwość zajścia w ciażę 1 dzień po owulacji? I w jakich dniach z Waszego doświadczenia najlepiej sie starać, ile dni przed owulacja? :)
My przytulanki mamy co 2-3 dni jak się tylko @ skończy, w okresie płodnym codziennie. I myślę że to jest spoko bo nie muszę się martwić czy trafimy w ten dzień czy nie 😉
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Jak się czujecie? Który dc? Ja mam dzisiaj 3dc i zastanawiam się czy jak zrobię w 5dc wszystkie hormony i AMH to wynik będzie wiarygodny? 🤔 Z tego co słyszałam to większość lekarzy zaleca robić dokładnie w 3dc, a ja dzisiaj nie mogę 🤷‍♀️
 
Ja robiłam w takim trochę 3 trochę drugim dniu cyklu, a wczoraj lekarka mi powiedziała że 3 dzień super, ale do 5 dnia by było ok [emoji16]
A AMH nie jest zależne od dnia cyklu [emoji3526]
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was [emoji169] Jak się czujecie? Który dc? Ja mam dzisiaj 3dc i zastanawiam się czy jak zrobię w 5dc wszystkie hormony i AMH to wynik będzie wiarygodny? [emoji848] Z tego co słyszałam to większość lekarzy zaleca robić dokładnie w 3dc, a ja dzisiaj nie mogę [emoji2368]
 
reklama
Do góry