reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć 4.01podany zastrzyk ovitrelle. 12.01 progesteron 22.46 Dzis (15 01) beta 1.0 i progesteron 25.36 Dzis jest 27dc okres niby za 3dni, ale z tym to różnie Czy jest jeszcze jakaś szansa, że coś się ruszy?
 
Witam się w 9dc ☺ w poniedziałek Idę na krzywa insulinowa. Tak się zastanawiam czy powinnam na te 3 dni przed badaniem odstawić inofem? Z jednej strony nie chce stracić ciągłości brania jeśli coś mi daje, z drugiej nie wiem czy może mieć wpływ na badania, a za żadne skarby świata nie chce go powtarzać 🤣 ja z tych co boją się 💉💉💉

Też mi się wydaje, że nie musisz odstawiać.
Inozytol działa podobno korzystnie na gospodarkę węglowodanową i może Ci się sytuacja poprawiła niż w przypadku nie stosowania, ale podeszłabym do tego na spokojnie i zostawiła. Zwłaszcza że po 3 dniach raczej ten efekt zażywania nie zniknie.
 
Cześć 4.01podany zastrzyk ovitrelle. 12.01 progesteron 22.46 Dzis (15 01) beta 1.0 i progesteron 25.36 Dzis jest 27dc okres niby za 3dni, ale z tym to różnie Czy jest jeszcze jakaś szansa, że coś się ruszy?
Progesteron wskazuje że prawdopodobnie była owulacja natomiast wynik beta HCG może być pozostałością po ovitrelle bo do 12 dni może się utrzymywać w organizmie. Pozostaje czekać jeszcze te 3 dni i zrobić test może coś ruszy :-)
 
Któraś z Was korzysta z OvuFriend i zapisuje pomiar temperatury? Mam pionową kreskę w dniu owulacji a mimo że dziś 9dpo nadal nie pojawiła się ta kreska pozioma co jest na wykresach (wskazująca poziom niskich temperatur) Apka wyznacza ją sama czy coś trzeba ustawić? To mój pierwszy cykl z tą apka mam wersję podstawową i pierwszy raz mierze temp. Był skok temp po owu i utrzymuje się wysoko. Pomozecie?
 
Któraś z Was korzysta z OvuFriend i zapisuje pomiar temperatury? Mam pionową kreskę w dniu owulacji a mimo że dziś 9dpo nadal nie pojawiła się ta kreska pozioma co jest na wykresach (wskazująca poziom niskich temperatur) Apka wyznacza ją sama czy coś trzeba ustawić? To mój pierwszy cykl z tą apka mam wersję podstawową i pierwszy raz mierze temp. Był skok temp po owu i utrzymuje się wysoko. Pomozecie?

Usunęli ta funkcje z tego co czytałam.
 
Dziewczyny proszę o radę. Wiem, że to może nie ten wątek ale potrzebuje obiektywnej opinii. Wykonalam test baby check z krwi 11 dni przed spodziewaną miesiączki. Nie wiem czy to nie za wcześnie. Ale wydaje mi się że na tym teście widzę taki bardzo słaby cień drugiej kreski. Powiedzcie mi czy wy też to widzicie? Czy ja sobie to wkrecam? Tak szczerze mówiąc wolalabym teraz nie być w ciąży. Ale proszę o opinię czy wy też się dopatrzylyscie czegokolwiek czy to tylko moja podświadoma wyobraźnia?
IMG_20210116_135437.jpg
 
Dziewczyny proszę o radę. Wiem, że to może nie ten wątek ale potrzebuje obiektywnej opinii. Wykonalam test baby check z krwi 11 dni przed spodziewaną miesiączki. Nie wiem czy to nie za wcześnie. Ale wydaje mi się że na tym teście widzę taki bardzo słaby cień drugiej kreski. Powiedzcie mi czy wy też to widzicie? Czy ja sobie to wkrecam? Tak szczerze mówiąc wolalabym teraz nie być w ciąży. Ale proszę o opinię czy wy też się dopatrzylyscie czegokolwiek czy to tylko moja podświadoma wyobraźnia?Zobacz załącznik 1227480
Nic nie widzę 🤷
 
reklama
Do góry