reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Zawsze możesz trochę nagiąć że rok już minął. Gdybym była taka " mądra " wcześniej to też bym tak zrobiła A nie czekała rok .alr cóż ,czasu nie cofne. A może tak miało być 😉
Ja tak zrobiłam - mąż mnie podpuścił i nie zaluje bo przynajmniej badania porobiliśmy i wiemy co robić- jeszcze za tydzień mam wizytę aby omawiać wyniki nasienia 🙂
 
Mam pytanie do dziewczyn które to robiły już monitoringi owulacji. Kiedy go zaczynać co ile dni wykonywać USG ? Ile mm ma mieć pęcherzyk żeby wiadomo było że można się starać bo pęknie ? Wiem że to on podstawowe pytania ale nigdy tego nie przeprowadziłam a w tym miesiącu chyba będę chciała sprawdzić.

Ginekolog Ci wszystko powie [emoji6] ja byłam na pierwszej wizycie po miesiączce, następnie tydzień później jeszcze przed owulacja i po owulacji, ale często dziewczyny chodzą nawet co 2 dni, w zależności od lekarza i potrzeby.
 
Ahoj :))
U mnie 7 dc. Jutro zaczynam robić testy owulacyjne i boboseksy. :D
giphy.gif
 
Cześć kochane :) jestem u Was nowa i po 10ciu latach od pierwszej ciąży naszło Nas z mężem na drugą dzidzie ... 4go stycznia wyciągnęliśmy spirale ... Czuje strach przed nowym ... do tej pory już poukładane życie przewróci się do góry nogami .. a z drugiej strony cieszę się na tą zmianę :)
 
reklama
Witam Was :)

dziś u mnie 25 d.c., wczoraj wieczoram miałam taki parszywy humor, że samej ze soba było mi cięzko... przy duphastonie tak bolą mnie piersi, że masakra, ktoś też tak ma?
Ja przyjmuje luteinę nie mam bolących piersi, natomiast w każdym miesiącu przez pierwszy dzień lub 2 gigantyczny ból głowy, ale potem mija :)
 
Do góry