reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej Dziewczyny, a my z mezem jestesmy po pierwszej wizycie w klinice leczenia nieplodnosci. Wiekszosc badan zrobilismy wczesniej sami, dostalismy jeszcze kilka do zrobienia w kolejnym cyklu i zobaczymy. Dzisiaj u mnie 25dc, ale ten cykl raczej spisuje na straty bo podczas badania wyszlo, ze tym razem nie pekl pecherzyk.
A badanie nasienia? Jak wyszło? 😉
 
reklama
IdIemy narazie do ginekologa
Bo idziemy ze wszystkimi moimi badaniami.
Ja mam trochę za wysokie TSH
Wiec ZobacYmy co nam powie.
Wyniki męża są Ok, spora ilość plemników, morfologia 2%, ale przez telefon lekarZ mowil
Ze nie ma powodów do niepokoju
W tym momencie zaczęliśmy dietę z „Akademi płodności „
Słyszałyście coś o tym ? 😄słucham ich podcastów, czytałam opinie i na podstawie samej diety kilku osobom z 0% morfologia skoczyła do 4%

Na poprawę morfo drogi ale dobry suplement profertil.
Co do Akademii Płodności znam- mnie nie zachywcają ;)
 
IdIemy narazie do ginekologa
Bo idziemy ze wszystkimi moimi badaniami.
Ja mam trochę za wysokie TSH
Wiec ZobacYmy co nam powie.
Wyniki męża są Ok, spora ilość plemników, morfologia 2%, ale przez telefon lekarZ mowil
Ze nie ma powodów do niepokoju
W tym momencie zaczęliśmy dietę z „Akademi płodności „
Słyszałyście coś o tym ? 😄słucham ich podcastów, czytałam opinie i na podstawie samej diety kilku osobom z 0% morfologia skoczyła do 4%
Tak słyszałam, zapisałam się do ich newslettera i dostałam w prezencie płodną dietę dla Niej i dla Niego na 7 dni, czasem czytuję ich blog i słucham podcastów 😉
 
A dlaczego ten profertil jest taki drogi? Wiesz może czym się różni od takiego np. Fertilman? 🤔

Szcezrze mówiąc nie analizowałam składu, mój maż ma dobre nasienie daje mu zwykły fertilman,ale na wielu wątkach dziewczyny pisały, że na profertilu poprawa morfo z 0 do nawet 3-4% więc jest na pewno skuteczny ;)
Ma chyba największe stężenia tych potrzebnych składników, skład poniżej ;)

Skład:



L – Karnitynę 440mg, L – Argininę 250mg, cynk 40mg, witaminę E 120mg, glutation 80mg, selen 60µg, koenzym Q10 15mg, kwas foliowy 800µg.
 
reklama
Do góry