reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej kochana, z odpowiedzi wnioskuję, że kochacie się z partnerem codziennie? 🙂ja właśnie nie do końca wiem, jaki harmonogram w tym cyklu zastosować 🤣 w poprzednich cyklach często kochaliśmy się dzień po dniu, teraz myślałam, że będziemy co drugi dzień, natomiast boję się, że może to za mało? Wiele dziewczyn radzi jednak kochać się co dwa dni i już zgłupiałam.

Mam jeszcze do Was jedno, dość dziwne pytanie. Jeżeli uprawiacie seks to staracie się jakoś 'zatrzymać' nasienie w środku? U nas wczoraj wieczorem właśnie doszło do zbliżenia, staram się nie wiercić ale chodzę kilkanaście minut później do toalety. Już wtedy czuje, że trochę tego ze mnie 'wypada', a dzisiaj, po porannej toalecie to juz całkiem dużo było tego na papierze.. 🙄 nie wiem czy ja coś źle robię, czy to normalne. Robicie jakieś wygibasy po stosunku? Świece czy coś? Nie wiem czy jest w tym jakiś sens. Powiedźcie, jak jest u Was, czy powinnam coś robić inaczej, lepiej aby to zostało 'we mnie' 🤣
Najlepiej co 2-3 dni tak twierdzą lekarze, a tak naprawdę kiedy Was najdzie ochota 😁 My teraz planujemy 3 dni pod rząd bo od zakończenia @ nie było ani razu i po prostu stęskniliśmy się za sobą 🙈 ja w pierwszych dwóch - trzech cyklach podkładałam poduszkę pod biodra, trzymałam nogi wysoko i nic to nie dało, więc raczej w to nie wierzę, zresztą czytałam badania, które obaliły tą tezę 😉 oczywiście, że lepiej jest odrazu nie wstawać i chwilę poleżeć, poprzytulać się i cieszyć się daną chwilą 😉 ja czasem wstaję i idę siku a czasem zasypiam ☺️
 
Hej kochana, z odpowiedzi wnioskuję, że kochacie się z partnerem codziennie? 🙂ja właśnie nie do końca wiem, jaki harmonogram w tym cyklu zastosować 🤣 w poprzednich cyklach często kochaliśmy się dzień po dniu, teraz myślałam, że będziemy co drugi dzień, natomiast boję się, że może to za mało? Wiele dziewczyn radzi jednak kochać się co dwa dni i już zgłupiałam.

Mam jeszcze do Was jedno, dość dziwne pytanie. Jeżeli uprawiacie seks to staracie się jakoś 'zatrzymać' nasienie w środku? U nas wczoraj wieczorem właśnie doszło do zbliżenia, staram się nie wiercić ale chodzę kilkanaście minut później do toalety. Już wtedy czuje, że trochę tego ze mnie 'wypada', a dzisiaj, po porannej toalecie to juz całkiem dużo było tego na papierze.. 🙄 nie wiem czy ja coś źle robię, czy to normalne. Robicie jakieś wygibasy po stosunku? Świece czy coś? Nie wiem czy jest w tym jakiś sens. Powiedźcie, jak jest u Was, czy powinnam coś robić inaczej, lepiej aby to zostało 'we mnie' 🤣
Raczej się nie da, tak samo jak nadmiar śluzu wypływa, tak samo nasienie tam nie zostanie. Jeżeli jakiś wojownik był na tyle silny żeby się dostać dalej to zapewne przeżyje w Twoim śluzie 😉
 
Dziewczyny a jakie testy owulacyjne polecacie ?
Screenshot_20210125_115553.jpg

Moim zdaniem najlepsze 😉 zawsze pokazują mi mocne kreski kiedy owu się zbliża i nigdy jeszcze nie ominęłam jej dzięki nim 😉
 
Najlepiej co 2-3 dni tak twierdzą lekarze, a tak naprawdę kiedy Was najdzie ochota 😁 My teraz planujemy 3 dni pod rząd bo od zakończenia @ nie było ani razu i po prostu stęskniliśmy się za sobą 🙈 ja w pierwszych dwóch - trzech cyklach podkładałam poduszkę pod biodra, trzymałam nogi wysoko i nic to nie dało, więc raczej w to nie wierzę, zresztą czytałam badania, które obaliły tą tezę 😉 oczywiście, że lepiej jest odrazu nie wstawać i chwilę poleżeć, poprzytulać się i cieszyć się daną chwilą 😉 ja czasem wstaję i idę siku a czasem zasypiam ☺️
Ja zawsze idę siku 🙈
 
Dziewczyny a jakie testy owulacyjne polecacie ?

Ja robiłam na początku te z Rossmanna, facelle bodajże, są całkiem spoko, dwa razy pokazały mi peak więc stwierdzam, że są wiarygodne. Natomiast w tym cyklu kupiłam testy również w Rossmannie ale firma domowe laboratorium, dziewczyny na forach często je polecają. To takie zwykłe paseczki, bez tego całego plastiku. 🙂
 
Najlepiej co 2-3 dni tak twierdzą lekarze, a tak naprawdę kiedy Was najdzie ochota 😁 My teraz planujemy 3 dni pod rząd bo od zakończenia @ nie było ani razu i po prostu stęskniliśmy się za sobą 🙈 ja w pierwszych dwóch - trzech cyklach podkładałam poduszkę pod biodra, trzymałam nogi wysoko i nic to nie dało, więc raczej w to nie wierzę, zresztą czytałam badania, które obaliły tą tezę 😉 oczywiście, że lepiej jest odrazu nie wstawać i chwilę poleżeć, poprzytulać się i cieszyć się daną chwilą 😉 ja czasem wstaję i idę siku a czasem zasypiam ☺️

Ja niestety jakiś czas temu walczyłam z zapaleniem pęcherza, tak niemiłosierny ból, że najgorszemu wrogowi nie życzę. Aby się tego wystrzegać, wyczytałam, że dobrze zrobić siusiu po stosunku, aby wszystkie bakterie wypłukać i od tamtego czasu się do tego stosuje, dlatego to siusiu. 🙂wyczytałam w ogóle, że ta przypadłość to często choroba 'miodowego miesiąca' bo niby często się pojawia gdy partnerzy uprawiają dużo intensywnego seksu 🤣
Dziękuję za rady ❤️😘
 
reklama
Do góry