reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziewczyny czy brała któraś z was duphaston na wywołanie @? Dzisiaj mija 4 doba po odstawieniu a tu ani widu ani słychu zbliżającego się @. Jak brałam anty to 2 dni po odstawieniu przychodził jak w zegarku. Po ilu dniach przychodził u was? Wiem ze norma jest do 10 dni, ale druga strona jest taka działaliśmy z mężem i obawiam się że mogę być w ciąży
 
Też bym chciała tak zrobić tylko się zastanawiam jak xd cykle mam długie więc do następnej owulacji aż 23 dni xd
jeszcze tego nie wiem, ale jak na coś wpadnę to podzielę się przemyśleniami :)
u mnie w tym cyklu nie ma rozczarowania, wiedziałam co jest grane już 2-3 dni temu, pierwszy raz sprawdziłam sobie szyjkę, wczoraj i przedwczoraj i dodatkowo temperatura spadła spadła już trochę wczoraj i jeszcze dzisiaj.
 
Hej kochana, z odpowiedzi wnioskuję, że kochacie się z partnerem codziennie? 🙂ja właśnie nie do końca wiem, jaki harmonogram w tym cyklu zastosować 🤣 w poprzednich cyklach często kochaliśmy się dzień po dniu, teraz myślałam, że będziemy co drugi dzień, natomiast boję się, że może to za mało? Wiele dziewczyn radzi jednak kochać się co dwa dni i już zgłupiałam.

Mam jeszcze do Was jedno, dość dziwne pytanie. Jeżeli uprawiacie seks to staracie się jakoś 'zatrzymać' nasienie w środku? U nas wczoraj wieczorem właśnie doszło do zbliżenia, staram się nie wiercić ale chodzę kilkanaście minut później do toalety. Już wtedy czuje, że trochę tego ze mnie 'wypada', a dzisiaj, po porannej toalecie to juz całkiem dużo było tego na papierze.. 🙄 nie wiem czy ja coś źle robię, czy to normalne. Robicie jakieś wygibasy po stosunku? Świece czy coś? Nie wiem czy jest w tym jakiś sens. Powiedźcie, jak jest u Was, czy powinnam coś robić inaczej, lepiej aby to zostało 'we mnie' 🤣

Może coś wyciekać i nie ma w tym nic niepokojącego. Mnie to zawsze denerwowalo, bo to takie niehigieniczne, ale w ciążę dwa razy zaszłam. 😀 Wydaje mi się, że można chwilkę poleżeć z pół godziny, albo podziałać na noc i wtedy będziesz mniej aktywna. Ale tak to chyba wystarczy się nieforsowac i będzie ok.
 
Eh i dostałam miesiączkę 3 dni wcześniej już drugi miesiąc tak jest przeważnie miałam cykle co 33 dni a od 2 miesięcy mam co 31 dni z czym to może się wiązać? Staramy się już 6 cykli :(

To najczęściej z niczym specjalnym się nie wiąże, zwłaszcza jak to tylko dwa cykle. Mi z wiekiem się jakoś cykle skróciły troszkę. Co drugi przychodzi jeden lub dwa dni wcześniej, a nawet raz 3 dni wcześniej, ale wszystko jest ok. Co ciekawe owulację mam jeden dzień później. Organizm działa po swojemu, co jakiś czas się zmienia, tak jak my same zresztą. Natomiast jeśli staracie się 6 cykli to może warto zrobić jakieś wstępne badania. W prawdzie to jeszcze też nic niepokojącego, ale zawsze to już jakiś punkt wyjścia i spokojniejsza głowa.
 
reklama
Do góry