reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny testuje teraz aplikacje ovufriend. Wpisuje sobie te objawy, śluz i temp. Do wczoraj pokazywało mi owulację na środę a dzisiaj rano zauważyłam że przesunęło mi dwa dni wstecz. Czym aplikacja się kieruje? Trochę zgłupiałam bo ślepo trzymałam się tej środy jak dziecko [emoji849]

Ona się dopiero Ciebie uczy i jej przewidywania będą lepsze z czasem. A przewiduje na podstawie wszystkich danych, które wprowadzasz oraz statystyk innych użytkowników [emoji6]
 
reklama
Cześć dziewczyny, widzę że bardzo pozytywnie zaczął się ten dzień [emoji16][emoji169] super, że zaczęły się pojawiać kreseczki [emoji7] Miłego dnia dla Was! Ja mam delikatną załamke, dzisiaj/jutro prawdopodobnie owulacja a my ani razu się jeszcze nie kochaliśmy [emoji2358] jest jeszcze szansa, że jak dzisiaj wieczorem coś podziałamy to może się udać? Czy już za późno? Słyszałam teorie że najlepiej kochać się dzień przed owulacją żeby plemniki czekały już na jajeczko...Ehh [emoji17]

Jeśli miałabyś wrogie środowisko a plemniki byłyby słabe to i tak by nie wyczekaly. Nie będziecie się dziś kochać jeśli już za późno? Działaj, nigdy nie wiadomo co to tam się podzieję, a może będzie sprinter i zdąży się rozwinąć.
 
Głowa do góry!
Mnie od wczoraj wychodzą kreski na testach owulacyjnych i na jutro umowilam się do swojego ginekologa aby sprawdzić jak się sprawy maja 🙂
ostatnio owulacje miałam 3 dni po tescie z ciemniejsza kreska
A ty jak sprawdzasz owulacje ?
W tym cyklu akurat nie sprawdzam, chciałam trochę psychicznie odpocząć od tego 😉 ale sprawdzałam 6 cykli pod rząd, testami (domowe laboratorium, zawsze piękne grube krechy wychodziły) i ogólną obserwacją organizmu, zawsze występuje u mnie śluz płodny, libido skacze do góry, kują jajniki raz lewy raz prawy 😉 więc jestem tak na 90% pewna że jakbym dzisiaj zrobiła test owulacyjny kreska testowa byłaby ciemniejsza od kontrolnej 😉
 
Cześć dziewczyny, widzę że bardzo pozytywnie zaczął się ten dzień 😁💛 super, że zaczęły się pojawiać kreseczki 😍 Miłego dnia dla Was! Ja mam delikatną załamke, dzisiaj/jutro prawdopodobnie owulacja a my ani razu się jeszcze nie kochaliśmy 🤦🏻‍♀️ jest jeszcze szansa, że jak dzisiaj wieczorem coś podziałamy to może się udać? Czy już za późno? Słyszałam teorie że najlepiej kochać się dzień przed owulacją żeby plemniki czekały już na jajeczko...Ehh 😔

W zeszłym miesiącu czytałam tutaj historię dziewczyny, jest już aktualnie na wrześniówkach 2021, generalnie ten owocny miesiąc całkowicie odpuścili a dość długo się starali, zbliżenia były dwa, 5 dni przed domniemaną owulacja i 1 dzień po. 🙂 zawsze jest szansa, trzeba wierzyć i próbować ❤️
 
Jeśli miałabyś wrogie środowisko a plemniki byłyby słabe to i tak by nie wyczekaly. Nie będziecie się dziś kochać jeśli już za późno? Działaj, nigdy nie wiadomo co to tam się podzieję, a może będzie sprinter i zdąży się rozwinąć.
To znaczy ja chcę, nawet bardzo ale niestety po badaniu nasienia mój mąż się zablokował 😔 martwi się o wyniki i mówi że czuje taki wewnętrzny niepokój, dlatego wczoraj nie było nawet atmosfery żeby coś podziałać, ale spróbujemy dzisiaj znowu, może dzisiaj będzie miał ochotę ☺️
 
W zeszłym miesiącu czytałam tutaj historię dziewczyny, jest już aktualnie na wrześniówkach 2021, generalnie ten owocny miesiąc całkowicie odpuścili a dość długo się starali, zbliżenia były dwa, 5 dni przed domniemaną owulacja i 1 dzień po. 🙂 zawsze jest szansa, trzeba wierzyć i próbować ❤️
Tak, życie potrafi zaskakiwać 😏 a może taki odpoczynek pleminikom też pomoże i dzisiaj ruszą zwarci i wypoczęci po 4 dniach laby 😁
 
To znaczy ja chcę, nawet bardzo ale niestety po badaniu nasienia mój mąż się zablokował [emoji17] martwi się o wyniki i mówi że czuje taki wewnętrzny niepokój, dlatego wczoraj nie było nawet atmosfery żeby coś podziałać, ale spróbujemy dzisiaj znowu, może dzisiaj będzie miał ochotę [emoji3526]

Róbcie to dla frajdy a nie dla dziecka, może się odblokuje [emoji12]
 
To znaczy ja chcę, nawet bardzo ale niestety po badaniu nasienia mój mąż się zablokował 😔 martwi się o wyniki i mówi że czuje taki wewnętrzny niepokój, dlatego wczoraj nie było nawet atmosfery żeby coś podziałać, ale spróbujemy dzisiaj znowu, może dzisiaj będzie miał ochotę ☺️
Właśnie CYtalam ze na wyniki czekacie do 5 dni.
dlaczego tak długo ?
Mój mąż miał Tego samego dnia
 
reklama
Właśnie CYtalam ze na wyniki czekacie do 5 dni.
dlaczego tak długo ?
Mój mąż miał Tego samego dnia
Tego samego dnia?! Wow 🤯 sama się zastanawiam czemu tak długo🤔 Czy oni nie powinni ich odrazu przebadać bo przecież z każdą minutą będzie tych plemników coraz mniej? I wynik może wyjść niewiarygodny? 🧐 A może dlatego, że nie robimy podstawowego badania nasienia tylko rozszerzone? 🤷‍♀️
 
Do góry