reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny, złapałam ją! Owulacja miała być 1 lutego 😮 testujcie jak najszybciej, bo warto🙂
 

Załączniki

  • 3D386CB4-1A62-4D34-9D37-B53DA158DCB3.jpeg
    3D386CB4-1A62-4D34-9D37-B53DA158DCB3.jpeg
    598,7 KB · Wyświetleń: 64
reklama
Super! A czułaś, że może być wcześniej? Jakieś objawy? ☺️

Trochę mnie pobolewa brzuch po prawej stronie ale powiem Wam, że odkąd się staramy to często mnie bolą jajniki, nie wiem dlaczego. Trochę śluzu było ale w sumie dopiero przy zbliżeniu. Jakoś intuicja mi podpowiedziała, żeby siknąć na test. 🙂 jeżeli ja rzeczywiście mam tak szybko owulację... (raczej wątpię aby co miesiąc tak było) to nasze dotychczasowe starania poszły na marne 🙄🤣
 
Dziewczyny! W końcu tydzień spóźniona, po 36 dc przyszła 🙈
W czwartek 3dc chce iść na podstawowe badania. Czy powinnam zrobić coś jeszcze (lub nie robić):
Tsh, Ft3, Ft4, FSH, Lh, estradiol, prolaktyna, progesteron, androstedion, shbg, testosteron, testosteron wolny
 
reklama
Do góry