reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Haha nawet moje się chowają na samą myśl to co dopiero u mężczyzny. Oni są tak wrażliwi, że jak kiedyś byłam w kinie na filmie, w którym wycinali facetowi jajko to wszyscy zaciskali zęby i przymykali oczy. 😁
Tak to prawda, ale powiem Ci, że ja podobnie reaguję na sceny gwałtów lub molestowania w filmach, nie mogę na to patrzeć dosłownie, zamykam oczy i strasznie się stresuje 😳
 
reklama
U mnie jutro 13 dzień po owulacji myślicie ze test ciążowy mógłby coś wykazać ? Czy są tutaj dziewczyny, ktore testowały tak wcześnie ? Liczę ze zobaczę chociaż cień kreski :( muszę podjąć trudna decyzje w pracy związana z odejściem - jeśli udało się w tym cyklu decyzja będzie prostsza
 
Po pierwsze bardzo się cieszę, że zdecydowaliście się tak szybko na badanie nasienia, zobacz ile czasu już zaoszczędziliście! ☺️ A dlaczego tak gwałtownie chcecie zacząć odrazu od in vitro? Może warto jeszcze najpierw pomyśleć nad inseminacja? Z tego co kojarzę, żeby podejść do in vitro trzeba spełnić parę warunków i jednym z nich jest właśnie parę nieudanych inseminacji (nie jestem pewna na 100% czy mówię prawdę)
6-8 miesięcy? To bardzo długo, zazwyczaj lekarze mówią że do 3 miesięcy powinno się poprawić 🤔


Dlatego warto wszystko sprawdzić zanim pojawią się starania, żeby wiedzieć na czym się stoi.. Być może z In vitro rzeczywiście trzeba spróbować najpierw inseminacji ale teoretycznie te szanse nie są jakoś ekstremalnie zwiększone, sperma cały czas jest taka sama a ten zabieg też kosztuje. 🙁 chodzi o to, że nigdy nikt nie da nam gwarancji, że się uda, jakość może się poprawić ale nie musi, nawet po 8 miesiącach. Myślę, żeby spróbować samymi suplementami takimi jak Fertilman plus, po 3 miesiącach zrobimy badania i zobaczymy czy cokolwiek drgnęło, jeżeli nie, to pomyślimy o jakimś wspomagaczu.. 🙁 dziewczyny uciekam póki co z forum, muszę trochę odpocząć psychicznie. Mamy jeszcze problemy prywatne, związane z mieszkaniem, rozprawy w sądzie na karku. Rok zaczął się dla nas tragicznie, mieliśmy nadzieję, że karta w końcu się odwróciła a tu problem za problemem i końca nie widać.

Życzę Wam dużo dużo zdrówka, tylko pozytywnych testów i spokoju. Wpadnę czasem pooglądać te Wasze testy z dwoma kreskami jeżeli nie macie mi tego za złe 😊 buziaki
 
Dlatego warto wszystko sprawdzić zanim pojawią się starania, żeby wiedzieć na czym się stoi.. Być może z In vitro rzeczywiście trzeba spróbować najpierw inseminacji ale teoretycznie te szanse nie są jakoś ekstremalnie zwiększone, sperma cały czas jest taka sama a ten zabieg też kosztuje. 🙁 chodzi o to, że nigdy nikt nie da nam gwarancji, że się uda, jakość może się poprawić ale nie musi, nawet po 8 miesiącach. Myślę, żeby spróbować samymi suplementami takimi jak Fertilman plus, po 3 miesiącach zrobimy badania i zobaczymy czy cokolwiek drgnęło, jeżeli nie, to pomyślimy o jakimś wspomagaczu.. 🙁 dziewczyny uciekam póki co z forum, muszę trochę odpocząć psychicznie. Mamy jeszcze problemy prywatne, związane z mieszkaniem, rozprawy w sądzie na karku. Rok zaczął się dla nas tragicznie, mieliśmy nadzieję, że karta w końcu się odwróciła a tu problem za problemem i końca nie widać.

Życzę Wam dużo dużo zdrówka, tylko pozytywnych testów i spokoju. Wpadnę czasem pooglądać te Wasze testy z dwoma kreskami jeżeli nie macie mi tego za złe 😊 buziaki
Trzymaj się kochana, życzę Ci jak najlepiej! Oby wszystko się Wam poukładało w życiu ❤️✊
 
Zalecenie lekarza[emoji16] Nam między innymi i to pomogło [emoji38]wiadomo, że nie ma to być woda jak podczas morsowania [emoji4]no to też tylko przez chwilkę
Czytałam badania na ten temat. I faktycznie przynosi to efekty
A tego to nie wiem, a czy to nie za duża różnica temperatur? Biedne się jeszcze przestraszą i pochowają [emoji28] chyba tylko dla odważynych taka kąpiel [emoji3063]
 
U mnie jutro 13 dzień po owulacji myślicie ze test ciążowy mógłby coś wykazać ? Czy są tutaj dziewczyny, ktore testowały tak wcześnie ? Liczę ze zobaczę chociaż cień kreski :( muszę podjąć trudna decyzje w pracy związana z odejściem - jeśli udało się w tym cyklu decyzja będzie prostsza
Widzę, że nie tylko ja mam decyzje do podjęcia o odejściu. Tylko u mnie to aż zal odejść bo lubie swoją pracę, ale chciałabym coś zmienić. A gdzie indziej nie dostanę takiej umowy jak mam teraz... więc póki co próbuje z dzieckiem 😅😍 Ja na Twoim miejscu bym poczekała do okresu. A jeśli już to może bete bym zrobiła.
 
reklama
U mnie jutro 13 dzień po owulacji myślicie ze test ciążowy mógłby coś wykazać ? Czy są tutaj dziewczyny, ktore testowały tak wcześnie ? Liczę ze zobaczę chociaż cień kreski :( muszę podjąć trudna decyzje w pracy związana z odejściem - jeśli udało się w tym cyklu decyzja będzie prostsza
Kochana ile kobiet, tyle przypadków jednej wyszedł parę dni przed terminem @ a drugiej nawet w dniu planowanej @ nie wyjdzie a będzie w ciąży 😉 jeśli Cię to uspokoi to testuj a jeśli znajdziesz w sobie siłę żeby poczekać to też będzie dobrze 😉 a czemu chcesz odejść? Jeśli mogę spytać oczywiście
 
Do góry