reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć dziewczyny, może niektóre z was mnie kojarzą z wątku 2020. Na tym wątku też się trochę udzielam na początku stycznia ale bardzo mało, bo chciała się wyciszyć i wyluzować.
Powiem wam że styczeń był dla mnie od początku bardzo lajtowy, oczywsice brałam suple i mąż nawet zaczął brać trochę mace, dalej robiłam testy owu i wg nich owu mi się przesunela o dwa dni, wcześniej powinnam mieć okres jutro/sobota a po przesunięciu apki mi pokazują okres na poniedziałek.
Także dzisiaj mam 10dpo, mam wrażenie jakby moje piersi były trochę pełniejsze ale na prawdę niewiele... poza tym ciągle mam pełno roznychbpryszczy na twarzy co zazwyczaj pojawi mi się kilka podczas okresu i czasami jedne lub dwa w trakcie owu, tym razem mam ich pełno zwłaszcza na brodzie od mniej więcej owu ale też ja to akurat zwalam winę na maseczki. Dziś, Nie dawno zrobiłam totalnie z glupa test ciążowy, akurat mąż wyszedł na chwilę a ja sobie pomyślałam a zrobię... powiedzicie mi czy wy też coś widzieć? Jutro rano z pierwszego moczu mam zamiar powtórzyć [emoji846] już smaam nie wiem czy mam urojenia czy tam coś jednak widać? Jakby to był Pink to bym odrazu stwierdziła że to kreska fabryczna Zobacz załącznik 1232002Zobacz załącznik 1232003
Cień cienia. Jest na pewno. Testuj jutro, będzie radość 😁
 
Dziewczyny test zrobiony dziś rano. Właśnie szykuje się do pracy... ręce i się trzęsą nie mogę złapać ostrości...Zobacz załącznik 1232169
Super 😀 Gratulacje ❤️
Ja się witam w 33 dc. Jeden dzien spóźnienia @. Chyba owu się przesunęła 🤔
A test robiłaś ? 😉
Cześć Kochane! Czytam Was już jakiś czas (nieładnie z mojej strony), jednak nadszedł czas w końcu założyć konto i się odezwać :) Czy mogę do Was dołączyć?
Cześć 🙂 pewnie że można 🙂
Jak długo się już staracie ?
Dzień dobry, i ja dołączam . Mam prawie 34 lata, córkę i od ponad dwóch lat nie udaje sie z kolejnym dzieckiem 🥺chyba nie jest nam to już dane, 2021 to ostatni rok który próbujemy i odpuszczamy i wracam do tabletek anty 😔
Cześć 🙂 Głowa do góry, w końcu się uda. Jakieś badania robiliście ?
 
Hej dziewczyny .

Z racji tego że muszę pić zakwas z buraków to mam do Was pytanie. Otóż ...
Nie cierpię czosnku. W zakwasie z buraków na kilometr czuć czosnek. Są jakieś sposoby by go 'wyeliminować' ?
No nie mogę tego przełykać bez zatkanego nosa 👃 😁😂

Powodzenia w staraniach 😊
Zrób własny zakwas bez czosnku. Ja mam to samo co ty: czosnek fuj! Potem nie mogę się pozbyć tego zapachu z gardła. Ja robię własny zakwas, muszą być tylko bardzo jędrne buraki bez oznak "zleżenia" w sklepie.
 
Super 😀 Gratulacje ❤️

A test robiłaś ? 😉

Cześć 🙂 pewnie że można 🙂
Jak długo się już staracie ?

Cześć 🙂 Głowa do góry, w końcu się uda. Jakieś badania robiliście ?
Robiłam wczoraj , z porannego moczu bobo test czulosc 25 - wyszedł jakis cien , poszłam do apteki i kupilam drugi czulosc 10 jakis test dr Maxx , zrobilam około 12 i byl negatywny wiec nie wiem 🤔
 
Dzień dobry, i ja dołączam . Mam prawie 34 lata, córkę i od ponad dwóch lat nie udaje sie z kolejnym dzieckiem 🥺chyba nie jest nam to już dane, 2021 to ostatni rok który próbujemy i odpuszczamy i wracam do tabletek anty 😔
Też tak mówiłam. W tym roku 36 rocznikowo. Chciałam 3 lata różnicy między dziecmi max a tu się okazuje że może być ciężko bo jeszcze tylko 2 miesiące zostaly żeby się wyrobić... Trzymam za nas kciuki.
 
reklama
Do góry