reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
To może powtórz jutro z porannego moczu 🙂 Trzymam kciuki ✊
Mam elektroniczny clear blue to zrobię jutro rano , ale nie nastawiam się. Mysle ze byłoby juz porządnie coś widać, gdyby się udało. Ostatnie przytulanki były w 21dc , wiec wczoraj byłoby 11dpo, teoretycznie . Nie monitorowalam w tym cyklu owu, zawsze była ok 16 dc. Grzecznie czekam. Zobaczymy 😏
 
Cześć staraczki 🤗
Mam pytanie do dziewczyn, które miały (nie jestem pewna czy tak to się nazywa) drożność jajowodów.
Jestem w 2 cyklu starań na stymulacji i moja gin powiedziała, że jeszcze następny cykl możemy stymulować, a potem czeka mnie drożność jajowodów. Czy faktycznie po 3 cyklu starań powinno się robić ta drożność? Jestem trochę przerażona tym...
Cześć, nadrabiam i nie wiem, czy już Ci ktoś odpowiedział, ale ja jestem w tej samej sytuacji, dwa cykle stymulowane nic nie dały i dziś idę do ginka omawiać dalszy plan i drożność, która teraz ma być wg wcześniejszych ustaleń 😊
 
Hej
Co do tabletek z wiesiołka- zaczęłam je brać od 5 dc i widze różnice duzaaaa!🙃
Wiec polecam

Wczoraj miałam późnym wieczorem monitoring
Pecherzyk 15 mm
Lekarz przepisał mi zastrzyk( to będzie mój pierwszy)który mam zrobić w sobotę i mówił żeby w niedziele działać
Ale nie zapytałam po ilu godzinach 🤣
DIewczyny jak to u was w praktyce wyglądało?
 
Dziewczyny test zrobiony dziś rano. Właśnie szykuje się do pracy... ręce i się trzęsą nie mogę złapać ostrości...Zobacz załącznik 1232169
Dziś już zdecydowanie coś widać. Gratuluję serdecznie! 😍

Mam elektroniczny clear blue to zrobię jutro rano , ale nie nastawiam się. Mysle ze byłoby juz porządnie coś widać, gdyby się udało. Ostatnie przytulanki były w 21dc , wiec wczoraj byłoby 11dpo, teoretycznie . Nie monitorowalam w tym cyklu owu, zawsze była ok 16 dc. Grzecznie czekam. Zobaczymy 😏
Trzymam kciuki żeby się udało! Poranny mocz jest najważniejszy więc może to wczoraj przeszkodziło :) ewentualnie może zrób betę? Nie będziesz miała wątpliwości. :


U mnie wiesiołek także pomógł, przy stosowaniu dwóch tabletek dziennie pierwszy raz w życiu zobaczyłam u siebie śluz płodny :)
 
Cześć staraczki 🤗
Mam pytanie do dziewczyn, które miały (nie jestem pewna czy tak to się nazywa) drożność jajowodów.
Jestem w 2 cyklu starań na stymulacji i moja gin powiedziała, że jeszcze następny cykl możemy stymulować, a potem czeka mnie drożność jajowodów. Czy faktycznie po 3 cyklu starań powinno się robić ta drożność? Jestem trochę przerażona tym...
Ja miałam drożność we wtorek i przeżywałam ją bardziej niż to było warte, nieprzespane noce itp.. Pól godziny przed wzięłam tab przeciwbólową, samo badanie trwało może z 10minut. Bólu jakiegoś strasznego to nie ma, raczej mały dyskomfort, raz mnie zakuło jak na okres, a potem tylko czułam jak mi coś tam leci 😂Także naprawdę nie ma się czym za bardzo stresować i za dużo o tym czytać bo z tego co widziałam to niektórzy opisują te badanie jakby była to co najmniej operacja na otwartym sercu.. Nie wiem jak to jest z ilością cykli do badania ale wydaje mi się że warto je zrobić jeśli przez jakiś czas nie udaje się zajść w ciąże bo od razu wiadomo na czym się stoi no i nie marnuje czasu np. w przypadku niedrożności obydwu..
 
Dzień dobry, i ja dołączam . Mam prawie 34 lata, córkę i od ponad dwóch lat nie udaje sie z kolejnym dzieckiem 🥺chyba nie jest nam to już dane, 2021 to ostatni rok który próbujemy i odpuszczamy i wracam do tabletek anty 😔
Jeśli moge coś doradzić to odpuszczaj ale bez tabletek anty,. Dużo dziewczyn piszę, że dopiero jak dały sobie na spokój to zaszły w ciąże ;) DZIEN DOBRY I POWODZENIA!
 
reklama
Do góry