reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hejka. U Mnie dzisiaj biel na teście [emoji2368][emoji2368][emoji2368]
Ale sugerując się Moim wykresem to jestem dopiero kilka dni po owulacji więc jeszcze teoretycznie szansa jest[emoji6]
Tak jak miałam cały czas nastawienie na nie tak teraz mam delikatną nadzieję, że może zrobię niespodziankę w synka urodziny i pojawią się [emoji977] ma 25 lutego to według wykresu powinnam być jakieś 13/14 dpo. Wiadomo o ile nie dostanę wredoty do tego czasu [emoji16] narazie nie czuję kompletnie żeby miała przyjść [emoji16]
Czyli jeszcze duża szansa na kreseczki 😍 trzymam kciuki ✊🏼
 
reklama
Hej, ja mam niedoczynność tarczycy stwierdzoną dopiero od jakichś dwóch tygodni, więc za bardzo nie pomogę, ale jak do tej pory staramy się tak na poważnie już prawie rok. Mam nadzieję, że po uregulowaniu tarczycy uda nam się zajść bez problemu 🤗😊
Jeśli masz możliwość, a wcześniej tego nie robiłaś, to badaj sobie również poziom prolaktyny, bo u mnie najprawdopodobniej w związku NT, wyszła trochę za wysoka, a to też może przeszkadzać w zafasolkowaniu :)
O dzieki za rade zbadam ten poziom jak bede szla teraZ na badania odnosnie tarczycy....a ty leki bierzesz juz na tarczyce ja dopiero 3 dzien biore po 2 tyg zauwazylas poprawe jakas w sobie😁?
 
Cześć dziewczyny :)
Jestem tu nowa i mam trochę pytań. Możecie napisać jak wyglądają Wasze pierwsze objawy?
mam ból pleców i podbrzusza już 6 dzień. Doszły mi do tego ukrwione piersi. Do okresu 6 dni 😱 robiłam test 2 dni temu negatywny bo za wcześnie i dalej nie chce robić.
 
O dzieki za rade zbadam ten poziom jak bede szla teraZ na badania odnosnie tarczycy....a ty leki bierzesz juz na tarczyce ja dopiero 3 dzien biore po 2 tyg zauwazylas poprawe jakas w sobie😁?
Ogólnie to w ciągu dnia nie chce mi się tak strasznie spać, rano jak się budzę to nie jestem taka zamulona i mam ochotę wstać z łóżka. Ale nie wiem czy sobie tego nie wmawiam 😂
 
Hejka. U Mnie dzisiaj biel na teście [emoji2368][emoji2368][emoji2368]
Ale sugerując się Moim wykresem to jestem dopiero kilka dni po owulacji więc jeszcze teoretycznie szansa jest[emoji6]
Tak jak miałam cały czas nastawienie na nie tak teraz mam delikatną nadzieję, że może zrobię niespodziankę w synka urodziny i pojawią się [emoji977] ma 25 lutego to według wykresu powinnam być jakieś 13/14 dpo. Wiadomo o ile nie dostanę wredoty do tego czasu [emoji16] narazie nie czuję kompletnie żeby miała przyjść [emoji16]
To trzymamy kciuki by się udało i wyszła wspaniała niespodzianka ❤️
 
Ogólnie to w ciągu dnia nie chce mi się tak strasznie spać, rano jak się budzę to nie jestem taka zamulona i mam ochotę wstać z łóżka. Ale nie wiem czy sobie tego nie wmawiam 😂
Ja jak wyszla mi ta tarczyca to zaczelam miec wszystkie objawy hahah czasem to w naszej glowie siedzi tak jak ciaze w styczniu odstawilam anty i juz mialam wrażenie po jednym zblizeniu z mezem ze to ciaza😅mowia zeby sie nie nastawiać nakrecac ale ja chyba nie umiem....
 
Cześć dziewczyny :)
Jestem tu nowa i mam trochę pytań. Możecie napisać jak wyglądają Wasze pierwsze objawy?
mam ból pleców i podbrzusza już 6 dzień. Doszły mi do tego ukrwione piersi. Do okresu 6 dni 😱 robiłam test 2 dni temu negatywny bo za wcześnie i dalej nie chce robić.

Hej :) Jeśli już 6 dzień masz ból pleców i podbrzusza, a do @ jeszcze 6 dni to zdecydowanie za wcześnie na to żebyś miała objawy ciążowe. Ogólnie pojawiają się one raczej dopiero w okolicy terminu @. Kojarzysz kiedy miałaś owulację? W ciągu 6-12 dni od owu następuje zagnieżdżenie, dopiero po zagnieżdżeniu zaczyna się wytwarzać hormon ciążowy i wtedy mogą zacząć się pojawiać ewentualne objawy. Ale z tego co już tutaj wyczytałam to zdecydowana większość dziewczyn dowiaduje się o ciąży przez brak okresu, objawy pojawiają się dopiero później ;)
 
Ja jak wyszla mi ta tarczyca to zaczelam miec wszystkie objawy hahah czasem to w naszej glowie siedzi tak jak ciaze w styczniu odstawilam anty i juz mialam wrażenie po jednym zblizeniu z mezem ze to ciaza😅mowia zeby sie nie nastawiać nakrecac ale ja chyba nie umiem....
Mi chyba też to nie wychodzi. Niby miesiączka zbliża się wielkimi krokami, ale zawsze dopiero właśnie pod sam koniec wszystko sobie wkręcam 🙄 Ogólnie początkowo spisałam ten cykl na straty, bo myślałam, że miałam owulację, a 7 dni później na USG zobaczyłam (chyba) niepekniety pęcherzyk. Stwierdziłam, że dobra, może na tym polega mój problem.
Po czym następnego dnia odebrałam wyniki z krwi z progesteronem na poziomie 17, czyli jakby owu jednak była 😂😂
Dziś idę do gina zobaczyć co tam się dzieje, może jeszcze wypatrzy tę czarną plamkę obok jajnika i zdoła mi powiedzieć co to 😁
A w jakim dniu cyklu jesteś?
 
reklama
Hej :) Jeśli już 6 dzień masz ból pleców i podbrzusza, a do @ jeszcze 6 dni to zdecydowanie za wcześnie na to żebyś miała objawy ciążowe. Ogólnie pojawiają się one raczej dopiero w okolicy terminu @. Kojarzysz kiedy miałaś owulację? W ciągu 6-12 dni od owu następuje zagnieżdżenie, dopiero po zagnieżdżeniu zaczyna się wytwarzać hormon ciążowy i wtedy mogą zacząć się pojawiać ewentualne objawy. Ale z tego co już tutaj wyczytałam to zdecydowana większość dziewczyn dowiaduje się o ciąży przez brak okresu, objawy pojawiają się dopiero później ;)
Wiem :/ owulacje myślałam ze miałam 10.02 (testowałam się testami owulacyjnymi) Natomiast coś mnie tknęło i się testowałam także po. Wychodzi ze testy otulacyjne od 13.02 do wczoraj pokazują mi owulacje.. Jestem po poronieniu w 20 tygodniu w listopadzie w zeszłym roku...
wcześniej cykle mega nieregularne teraz jak w zegarku 28 dni.
Ciekawe jeszcze jak z tym 🙂
 
Do góry