reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
hej witam wszystkich jako nowa użytkowniczka forum ;) staramy się z mężem o 1 dziecko. Czy mnie oczy nie mylą i widzę 2 kreski? :) zrobiłam test 1/2 dni przed okresem z 2 moczu ..

pozdrawiam
Cześć! Coś widać delikatnie, najlepiej powtórz w dniu planowanej @, ile dpo jesteś? Jak długie masz cykle?
 
Cykle mam 28 - 33 dni, więc różnie. Ostatnie 3 cykle były 29 dniowe i jeśli teraz też tak będzie okres powinien się pojawić za 2 dni. Owulację miałam około 10.02.
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛😊Jak się czujecie? Kto dziś testuje? Który dc?
U mnie 29 dc- w piątek testuje🥰
Od początku cyklu jestem dziwnie spokojna 🤨 nawet mnie nie kusi na wcześniejsze testowanie...🤔
Oprócz ciągłego bólu brzucha (jelit) i jeszcze większych wyprysków na twarzy, żadnych odstępstwa od normy więc się nie nastawiam 🤷🏽‍♀️
 
U mnie 29 dc- w piątek testuje🥰
Od początku cyklu jestem dziwnie spokojna 🤨 nawet mnie nie kusi na wcześniejsze testowanie...🤔
Oprócz ciągłego bólu brzucha (jelit) i jeszcze większych wyprysków na twarzy, żadnych odstępstwa od normy więc się nie nastawiam 🤷🏽‍♀️
U mnie @ powinna przyjść w sobotę owu była około 14.02 tez jestem dziwnie spokojna i wgl mnie nie korci, dziwnych objawów brak nawet tych na okres 🤷🏼‍♀️ Co to będzie co to będzie
 
reklama
Do góry