reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Mam pytanie do dziewczyn co są/były w ciazy:
Bolały Was brzuchy kilka dni przed okresem a mimo to okazało się że jesteście w ciąży a miesiączka nie przyszła?
Tak z ciekawości tylko pytam często gdzieś jak czytam o objawach ciąży to pojawia się bol brzucha...
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn co są/były w ciazy:
Bolały Was brzuchy kilka dni przed okresem a mimo to okazało się że jesteście w ciąży a miesiączka nie przyszła?
Tak z ciekawości tylko pytam często gdzieś jak czytam o objawach ciąży to pojawia się bol brzucha...
Ja tak miałam teraz :) do tego cały standardowy pakiet PMS więc trochę się zdziwiłam, że się udało ;)
 
Mam pytanie do dziewczyn co są/były w ciazy:
Bolały Was brzuchy kilka dni przed okresem a mimo to okazało się że jesteście w ciąży a miesiączka nie przyszła?
Tak z ciekawości tylko pytam często gdzieś jak czytam o objawach ciąży to pojawia się bol brzucha...
Tak, miałam skurcze jak na @ jakieś 5-6 dni przed, dlatego myślałam, że się nie udało. Ale zamiast PMS ogarnął mnie duży spokój, więc ten objaw mnie nieco zdziwił 😄
 
Mi się spóźnia jeden dzień tzn dziś już widzę że jutro powinien już się rozkręcić, bo zaczynam plamić. W ogóle ten pms miałam jakiś wystrzelony w kosmos. 3 razy płakałam przy oglądaniu serialu 😹, od tygodnia jestem poddenerwowana, a i budziłam się z taką adrenaliną jakby. Nigdy w sumie tak nie miałam.
Miłego dnia dziewczyny! ❤️ Trzymam kciuki za wszystkie testujące w tym tygodniu!

Ja też w poprzednim cyklu płakałam przy nowej ulotce reklamowej z sieci energetycznej. 😀 Ten mam nadzieję, że będzie spokojniejszy, chociaż @ taka się rozkręciła, że wczoraj myślałam, że cała krew ze mnie ujdzie. 😁
 
Mam pytanie do dziewczyn co są/były w ciazy:
Bolały Was brzuchy kilka dni przed okresem a mimo to okazało się że jesteście w ciąży a miesiączka nie przyszła?
Tak z ciekawości tylko pytam często gdzieś jak czytam o objawach ciąży to pojawia się bol brzucha...

W pierwszej ciąży miałam skurcze i takie dziwne ciągnięcie, kłucie, bóle. W drugiej albo nie miałam, albo za bardzo olewalam objawy i nie zauważyłam.
 
Moim zdaniem jeżeli masz podejrzenie PCOS (a dużo małych pęcherzyków + podwyższony testosteron to sugeruje, ale powinnaś zrobić wg mnie jeszcze jakieś dodatkowe badania) i odstawiłaś tabletki które miały wspomóc, to wątpię. Oczywiście natura płata figle, wiec wszystko jest możliwe...i mozesz spróbować pójść na usg. Sama natomiast miałam stwierdzone pcos, podwyższony testosteron + IO i rowniez długie cykle, które były bezowulacyjne, a pecherzyki miały max 12-13mm. Odpowiednie dobranie leków pomogło. Mi osobiście duphaston skrócił cykle. Widzę, ze dużo dziewczyn bierze clo, ja natomiast brałam lamette + duphaston i udało się w 2 cyklu. Trzymam kciuki ❤️
Dziękuję <3 Mam zleconych jeszcze sporo badań. Jeśli nic z tego cyklu nie wyjdzie, zaraz na początku nowego je zrobię. Insulinę jakiś czas temu badałam i była ok, więc IO nie mam. Prolaktyna już uregulowana bo była wysoka. Moja mama też miała zawsze nieregularne cykle, nawet kilka miesięcy nie miała okresu, może mam to po niej. Pocieszające jest to, że urodziła 3 dzieci. Tylko kiedyś nie robili USG, ani tylu badań.. więc nie znamy przyczyny.
Ściskam!
 
Kochana,

Ja też biorę duphaston 16-25 dc.
Ja mam znów problem z pękaniem.
Miałam monitoring w 14dc pecherzyk 19mm i chyba nici z owulacji. Dzisiaj 16 dc i nic nie czuje żeby była Owulka. Testy owulacyjne negatywne, a ja popadam juz w depreche z tej bezsilnosci:/ Mialyscie kiedyś owulacje bez żadnych objawów? Nie wiem jak sprawdzić czy pecherzyk pękł czy nie :(
A wcześniej te testy pokazywały Ci owulację? Bo czytałam że niektórym dziewczynom testy nic nie pokazują a usg potwierdza, że owulka była.
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn co są/były w ciazy:
Bolały Was brzuchy kilka dni przed okresem a mimo to okazało się że jesteście w ciąży a miesiączka nie przyszła?
Tak z ciekawości tylko pytam często gdzieś jak czytam o objawach ciąży to pojawia się bol brzucha...
Mnie brzuch bolal baaardzo. Czekalam na okres bo mialam wrazenie ze zaraz sie pojawi. Ale nie przyszedl, testy mialam pozytywne i takie bole brzucha czulam do polowy ciazy, zwlaszcza jak pochodzilam dluzej albo sprzatalam.
 
Do góry