reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

A ja dziś odetchnęłam z ulga😊i humor mi się mocno poprawił!!!
Byłam na monitoringu -11dc
(Pierwszy cykl stymulowany lamettą)
Lekarz mówi... prawy jajnik pęcherzyk 18 mm 😊a na lewym łoooooooł 23 mm!

Mówił ze powinien sam pęknąć ale kazał od razu zaaplikować sobie zastrzyk - co tez uczyniłam😊
ciesze sie bo w zeszłym miesiącu pęcherzyk zatrzymał się na 14 mm
 
reklama
Dzień dobry ❤ jak tam kolejny dzień? U mnie dzisiaj zapowiada się kolejny dzień ładnej pogody. W dodatku będzie pizza na obiad bo nie mamy czasu gotować, więc 😎🙈.

Przy okazji - dziewczyny badanie progesteronu 7 dni po owulacji liczyć 7 dni od pozytywnego testu owu? Czy dodaje się jeden dzień?

Ewentualnie może to nie ma aż takiego znaczenia a ja podchodzę do tego za bardzo po inżyniersku 🤣...
 
Dzień dobry ❤ jak tam kolejny dzień? U mnie dzisiaj zapowiada się kolejny dzień ładnej pogody. W dodatku będzie pizza na obiad bo nie mamy czasu gotować, więc 😎🙈.

Przy okazji - dziewczyny badanie progesteronu 7 dni po owulacji liczyć 7 dni od pozytywnego testu owu? Czy dodaje się jeden dzień?

Ewentualnie może to nie ma aż takiego znaczenia a ja podchodzę do tego za bardzo po inżyniersku 🤣...
U mnie jak przykładowo pierwszy pozytywny test był w niedzielę to przyjełam, że owulacja była w poniedziałek a więc na badanie poszłam za tydzień we wtorek 😉
 
Dzień dobry ❤ jak tam kolejny dzień? U mnie dzisiaj zapowiada się kolejny dzień ładnej pogody. W dodatku będzie pizza na obiad bo nie mamy czasu gotować, więc 😎🙈.

Przy okazji - dziewczyny badanie progesteronu 7 dni po owulacji liczyć 7 dni od pozytywnego testu owu? Czy dodaje się jeden dzień?

Ewentualnie może to nie ma aż takiego znaczenia a ja podchodzę do tego za bardzo po inżyniersku 🤣...

Dzień dobry również! ❤️
U mnie dziś 1dc po obsuwie 2 dniowej jak na złość. Dzień rozpoczęłam bólem brzucha 😿 ale się cieszę bo nowy cykl nowe nadzieje! To 2cs się rozpoczął.
Któraś z was też wita ten dzień @?
I dziewczyny mam pytanie od kilku dni szukam informacji w necie ale nie znalazłam może Wy mi podpowiecie.
Po swoich przeżyciach grudniowo styczniowych z poronieniem stwierdziliśmy z mężem ze chcielibyśmy wyjechać teraz na wakacje aby głowy trochę odpoczęły. Lot będzie w okolicach 9marca a owulacje mam okolo 11marca powrót 20marca. Czy uważacie czy lot może jakoś zaszkodzić? Ewentualnie czy powrotny w przypadku "szczęśliwego strzału" 😹 też może jakoś wpłynąć niekorzystnie? Wiem ze pytanie głupie ale już mi trochę siedzi na głowie to wszystko.
Pozdrawiam dziewczyny i życzę miłego dnia! ❤️ A i trzymam też kciuki za wszystkie testujące ❤️😊
 
reklama
Ja to dzisiaj mam takie myśli, że chyba nigdy w ciążę nie zajdę. W tamtym miesiąc powiedziałam sobie, że odpuszczam, że mam dość. I nie myślałam o tym faktycznie do momentu aż przyszła owulacja wcześniej niż zwykle bo miałam ogromy ból jajnika. I jak przychodzi ten czas tak 4 dni przed okresem to już znowu zaczynam myśleć ciągle.
 
Do góry