reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja mam. W ostatnim cyklu już 4 dni przed okresem. Ale dziewczyny pisały, że bolał je brzuch a potem były dwie kreski więc to o niczym nie przesądza.
Ja w poprzednim cyklu miałam takie skurcze dopiero w 1dc a dzisiaj jestem dzień przed okresem 13dpo i już takie mam mocne. Boję się, co będzie jak dostanę okres. Chyba bez nospy się nie obędzie.
 
reklama
Dzień dobry również! ❤️
U mnie dziś 1dc po obsuwie 2 dniowej jak na złość. Dzień rozpoczęłam bólem brzucha 😿 ale się cieszę bo nowy cykl nowe nadzieje! To 2cs się rozpoczął.
Któraś z was też wita ten dzień @?
I dziewczyny mam pytanie od kilku dni szukam informacji w necie ale nie znalazłam może Wy mi podpowiecie.
Po swoich przeżyciach grudniowo styczniowych z poronieniem stwierdziliśmy z mężem ze chcielibyśmy wyjechać teraz na wakacje aby głowy trochę odpoczęły. Lot będzie w okolicach 9marca a owulacje mam okolo 11marca powrót 20marca. Czy uważacie czy lot może jakoś zaszkodzić? Ewentualnie czy powrotny w przypadku "szczęśliwego strzału" 😹 też może jakoś wpłynąć niekorzystnie? Wiem ze pytanie głupie ale już mi trochę siedzi na głowie to wszystko.
Pozdrawiam dziewczyny i życzę miłego dnia! ❤️ A i trzymam też kciuki za wszystkie testujące ❤️😊
U mnie dzisiaj rozpocznie się pierwszy dzień cyklu 😍
 
Dzień dobry ❤ jak tam kolejny dzień? U mnie dzisiaj zapowiada się kolejny dzień ładnej pogody. W dodatku będzie pizza na obiad bo nie mamy czasu gotować, więc 😎🙈.

Przy okazji - dziewczyny badanie progesteronu 7 dni po owulacji liczyć 7 dni od pozytywnego testu owu? Czy dodaje się jeden dzień?

Ewentualnie może to nie ma aż takiego znaczenia a ja podchodzę do tego za bardzo po inżyniersku 🤣...
Myślę że nie da to tak wielkiego znaczenia, ale ja bym dodała ten jeden dzień, bo od momentu pozytywnego testu owulacja dopiero ma nastąpić w ciągu chyba 24h czy jakoś tak :)
 
Dzień dobry również! ❤️
U mnie dziś 1dc po obsuwie 2 dniowej jak na złość. Dzień rozpoczęłam bólem brzucha 😿 ale się cieszę bo nowy cykl nowe nadzieje! To 2cs się rozpoczął.
Któraś z was też wita ten dzień @?
I dziewczyny mam pytanie od kilku dni szukam informacji w necie ale nie znalazłam może Wy mi podpowiecie.
Po swoich przeżyciach grudniowo styczniowych z poronieniem stwierdziliśmy z mężem ze chcielibyśmy wyjechać teraz na wakacje aby głowy trochę odpoczęły. Lot będzie w okolicach 9marca a owulacje mam okolo 11marca powrót 20marca. Czy uważacie czy lot może jakoś zaszkodzić? Ewentualnie czy powrotny w przypadku "szczęśliwego strzału" 😹 też może jakoś wpłynąć niekorzystnie? Wiem ze pytanie głupie ale już mi trochę siedzi na głowie to wszystko.
Pozdrawiam dziewczyny i życzę miłego dnia! ❤️ A i trzymam też kciuki za wszystkie testujące ❤️😊
Hej,
Ja uważam że wyjazd na wakacje może jedynie wpłynąć pozytywnie - odcięcie się od problemów tutaj, chwila zapomnienia, odpoczynek, a lot na tak wczesnym etapie nie ma żadnego wpływu :) :)
Sama czekam na maj/czerwiec bo dopiero wtedy mogę wziąć urlop żeby wyjechać i odpocząć, zresetować się, naładować baterie...
 
Hej,
Ja uważam że wyjazd na wakacje może jedynie wpłynąć pozytywnie - odcięcie się od problemów tutaj, chwila zapomnienia, odpoczynek, a lot na tak wczesnym etapie nie ma żadnego wpływu :) :)
Sama czekam na maj/czerwiec bo dopiero wtedy mogę wziąć urlop żeby wyjechać i odpocząć, zresetować się, naładować baterie...
Dokladnie! Podpisuje się tutaj rękoma i nogami. Przyda się @Luni Wam odpoczynek! Lećcie i cieszcie się sobą. Nawet dobrze się złożyło ze macie ta owulacje 😍

A pytanie, loty odbywaja się normalnie bez szczepionek? Bo slyszalam ze niektore linie chca wprowadzić, ze bez szczepionki nigdzie nie poleci się i nie jestem juz na biezaco czy wprowadzily to czy nie 😅
 
Dokladnie! Podpisuje się tutaj rękoma i nogami. Przyda się @Luni Wam odpoczynek! Lećcie i cieszcie się sobą. Nawet dobrze się złożyło ze macie ta owulacje 😍

A pytanie, loty odbywaja się normalnie bez szczepionek? Bo slyszalam ze niektore linie chca wprowadzić, ze bez szczepionki nigdzie nie poleci się i nie jestem juz na biezaco czy wprowadzily to czy nie 😅

No my chcemy lecieć z biurem podróży tym razem, właśnie z uwagi na covid itd. Pytałam biura i do miejsca do którego chcemy lecieć nie musimy mieć ani szczepień ani testów ☺️
 
Dzięki dziewczyny za rady! ❤️ Naprawdę już zaczęłam się od tego wszystkiego schizowac i już bać się właśnie o te loty. Już odbija 😹 dlatego właśnie wakacje i odpoczynek to to co teraz bardzo potrzebuję przewietrzyć głowę a nie codziennie myśleć i zadręczać się smutnymi rzeczami..
 
reklama
Do góry