reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Powtórz najlepiej jutro rano[emoji6][emoji6][emoji6]będziesz miała wtedy pewność. A w ogóle miałaś już @ po tej biochemicznej? Czy to 4 marca ma być pierwsza po niej?
O 9 kochana, musiałam skoczyć po test ... czyli nie do końca poranny ... kawę wypiłam [emoji85] , jechałam akurat do dentysty i wolałam się upewnić ... aczkolwiek od paru dni czuje się dziwnie ... tak jak w tej biochemicznej w styczniu.
 
reklama
Powtórz najlepiej jutro rano[emoji6][emoji6][emoji6]będziesz miała wtedy pewność. A w ogóle miałaś już @ po tej biochemicznej? Czy to 4 marca ma być pierwsza po niej?
Nie miałam jeszcze małpy po biochemie, 4 marca powinna być ... tak jak w styczniu bolały mnie piersi tak teraz same brodawki mam tkliwe , i te dół pleców mnie pobolewa .. ból jest tak jakby rozlany ... i te jajniki i środek podbrzusza kłujący ...
 
Kochane a możecie mi wytłumaczyć skróty którymi się posługujecie ? Bo trochę jeszcze zielona jestem 🙈 ja czekam na @ po biochemie ... ale od wczoraj mam zgagę i dziwny ból w dole pleców .. do tego kłucie w dole brzucha i przy jajnikach ... boli miesiączkowych nie mam i piersi tez nie bolą ... 28 minie miesiąc od pozytywnego testu ... Wyliczyłam miesiączkę na 4 marzec .. dziś z ciekawości zrobiłam test bo czuje się dziwnie ale biało ..... 😒
Moze to jeszcze pozostalosci hormonalne po biochemicznej albo po prostu jakies wahania ? A to nie Ty czasami mialas odczekac z ciaza ten miesiac, bo lekarz tak cos wspominal ? 🤪. Troche strach by bylo do lekarza isc gdyby teraz sie udalo🤣. Nie mowie tego zle, tylko tak mi sie przypomnialo ☺️
 
Moze to jeszcze pozostalosci hormonalne po biochemicznej albo po prostu jakies wahania ? A to nie Ty czasami mialas odczekac z ciaza ten miesiac, bo lekarz tak cos wspominal ? 🤪. Troche strach by bylo do lekarza isc gdyby teraz sie udalo🤣. Nie mowie tego zle, tylko tak mi sie przypomnialo ☺️
Jaaa 🙈🙈 hahahaha dobrze pamiętasz 🤪 no co zrobisz 🤭
 
Do pytania o testy owu - u mnie przez cały cykl jest ta druga blada kreska. Szukałam tej informacji jak pierwszy raz robiłam testy i nie wiedziałam jak działają, może komuś też się przyda :).

Na zdjęciu od lewej 12, 13, 14 i 15 dzień cyklu. Cały cykl oprócz 13, 14 i 15 wygląda to jak w dniu 12.

1614264300707802.jpeg
 
Najwyżej powiesz, że tyle sie staraliście i nic, a tu proszę, chwila nieuwagi, wpadka... [emoji1] [emoji1787] bardzo Ci tego życzę [emoji4]
Dziękuje kochana 💕 coś tam wymyślę ... tym się akurat najmniej przejmuje powiem Ci ... wiem ze może bezpieczniej byłoby się wstrzymać jeden cykl ale z drugiej strony ... nic złego się nie działo , w usg czysto ... zobaczymy co będzie 🤪
 
reklama
Dziewczyny z wczorajszego 1dc :) @Kropka29 @angeliskax @Kapozi @Madlein @staraczka_22 @Klauuudia jak tam samopoczucie? Dużo nas rozpoczęło nowy cs! :) Chciałam zapytać kiedy macie spodziewana owulke? bedziecie korzystac z testów owu? No i kiedy macie termin spodziewanych @ w marcu? Liczę na to że posypie się deszcz 2kreseczek na testach :)
Ja akurat się umówiłam na cytologię 8marca to od razu poproszę o przegląd pęcherzyków na wizycie bo wg apek owu wypada mi w okolicach 10-11marca :)
Jeżeli znowu mi się nic nie opóźni to wg aplikacji marcowa @ na 25.03 mam, ale oczywiście mam nadzieję jej nie ujrzeć przez następny rok z wiadomych przyczyn :D i tego wam też dziewczyny życzę!
Miłego dnia!
p.s. dziewczyny które dziś zobaczyły upragnione 2 kreseczki OGROMNE GRATULACJE!!! ❤️ 🥰 🥰 🥰
Hej! U mnie samopoczucie okej. Planowany kolejny @31 marca. Owu 17 marca. Nie wiem czy będę używać testy owulacyjne, bo zapisałam się na 16 marca do gina. Więc powinna mi powiedziec czy jestem przed owu.
 
Do góry