reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Moja radość nie trwał długo...
Mam brązowy śluz, to raczej nie zwiastuje nic dobrego...
Spróbuje jutro dostać się do lekarza, ale nie wiem czy to ma sens i coś da. Żeby zobaczyć pęcherzyk za wcześnie, powtórzonej bety też nie mam. Nie wiem co robić 😩
a kiedy robiłaś test? jesteś jeszcze przed terminem @ czy już po?
ogólnie plamienie nie musi oznaczać nic złego, natomiast już po terminie @ (kiedy nie ma szansy na biochemiczną) każde takie plamienie należy od razu konsultować jednak z lekarzem
może zrób jutro też betę, bo to chyba na wczesnym etapie kiedy usg nic nie pokaże najwięcej da.
 
a kiedy robiłaś test? jesteś jeszcze przed terminem @ czy już po?
ogólnie plamienie nie musi oznaczać nic złego, natomiast już po terminie @ (kiedy nie ma szansy na biochemiczną) każde takie plamienie należy od razu konsultować jednak z lekarzem
może zrób jutro też betę, bo to chyba na wczesnym etapie kiedy usg nic nie pokaże najwięcej da.
Test robiłam wczoraj, dziś bete: 21,2
Cykle mam nie regularne 30-36dni, dziś jest 35dc. Na usg na pewno nic nie będzie widoczne, myślałam bardziej o jakiś lekach?
 
Test robiłam wczoraj, dziś bete: 21,2
Cykle mam nie regularne 30-36dni, dziś jest 35dc. Na usg na pewno nic nie będzie widoczne, myślałam bardziej o jakiś lekach?
zrób betę jutro jak masz możliwość i umów się do lekarza :) Ja przy plamieniu od ok 6tc dostałam od razu duphaston. Staraj się nie przemęczać też i dużo odpoczywaj
 
Test robiłam wczoraj, dziś bete: 21,2
Cykle mam nie regularne 30-36dni, dziś jest 35dc. Na usg na pewno nic nie będzie widoczne, myślałam bardziej o jakiś lekach?

Przy takich dłuższych cyklach może być niedomoga progesteronu stad tez te plamienia mogły sie pojawić (akurat w moim przypadku tak było). Umow sie koniecznie jak najszybciej do lekarza.
 
Raczej nie mam złudzeń że ta ciąża jest prawidłowa. Gin uznal też niski przyrost bety i że trzeba czekać. Boję sie tylko co... Trochę żal Bo to nie była ciąża planowana gdyż mam 2 dzieci i 37 lat skończyłam w styczniu, ale w sumie bardzo się cieszyłam... A teraz jest mi żal....
 
Tak, ja też tak słyszałam. Dlatego jeśli nie będę w ciąży, musze przestać go brać, żeby pojawiła się @.

Zgadza się. Ja na wypadek ciąży mam zalecone nawet zwiększenie dawki, w innym wypadku po określonym czasie przyjmowania odstawić i czekać na @, cykle nieco się wydłużyły, ale za to są przewidywalne.
 
Raczej nie mam złudzeń że ta ciąża jest prawidłowa. Gin uznal też niski przyrost bety i że trzeba czekać. Boję sie tylko co... Trochę żal Bo to nie była ciąża planowana gdyż mam 2 dzieci i 37 lat skończyłam w styczniu, ale w sumie bardzo się cieszyłam... A teraz jest mi żal....
Przykro mi... Może się rozkręci, ale nie musi.. Możliwe też ze to ciąża biochemiczna jeśli beta spada...?
Kochana, wysyłam przytulasek!
 
reklama
Do góry