reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Czy któraś z Was zdecydowała się na monitoring owulacji u innego lekarza niż ten do którego normalnie chodzi? Co prawda to dopiero 6 cs ale chciałam się upewnić czy w ogóle występuje u mnie owulacja, nie kontaktowałam się jeszcze z moim ginekologiem, ale ze względu na to że mam do niego kawałek drogi to się zastanawiam czy nie udać się do kliniki, która jest niedaleko mnie i ma bardzo dobre opinie a dopiero jakby okazało się że coś jest nie tak to udać się do swojego ginekologa 🤔
Nawet warto pójść sprawdzić do innego gina 🙂
 
reklama
Jeśli endo podczas owu było 4 albo nawet mniejsze to może być problem z zagniezdzeniem zarodka. Może to jest problemem. Moja gin zawsze, na każdej wizycie, choćbym tylko przyszła z wynikiem posiewu robi usg i zawsze zapisuje jakie pęcherzyki, jakie endo, który dc, kiedy co się powinno wydarzyć i czy prognozy są dobre i złe. Niektórych trzeba popytać wprost, ona mi mówi tylko „ładne endometrium” i musze dopytać ile ma, za to pecherzyki wylicza i mówi dokładnie. Może tylko w tym cyklu miałaś takie małe, może w poprzednich było ok [emoji2368] robiliście inne badania, partner? Niemniej możesz się zastosować do rady Carry, nie zaszkodzi, a może pomoże [emoji846] ja nawet nie wiedziałam ze omega pomaga na to, a zażywam.



Przykro mi [emoji17] ściskam Cię mocni, trzymaj się [emoji3590]

Tak, ja robiłam badania hormonów ale raczej wszystkie muszę powtórzyć bo to było pół roku temu i wiele się mogło zmienić a partner jeszcze się nie badał. W piątek mam dopiero pierwszą wizytę w klinice leczenia niepłodności bo wcześniej myśleliśmy, że uda się bez tego skoro lekarze uważali że wszystko ok. Więc od piątku od nowa wszystkie badania i pewnie tym razem i badania nasienia partnera będziemy musieli zrobić .
 
Tak, ja robiłam badania hormonów ale raczej wszystkie muszę powtórzyć bo to było pół roku temu i wiele się mogło zmienić a partner jeszcze się nie badał. W piątek mam dopiero pierwszą wizytę w klinice leczenia niepłodności bo wcześniej myśleliśmy, że uda się bez tego skoro lekarze uważali że wszystko ok. Więc od piątku od nowa wszystkie badania i pewnie tym razem i badania nasienia partnera będziemy musieli zrobić .
Spisz sobie wszystkie pytania i wątpliwości 🙂 podczas wizyty dużo rzeczy lubi wyparować z czachy 😀 no i powiedz w klinice o endometrium bo to bardzo ważne
 
Czy któraś z Was zdecydowała się na monitoring owulacji u innego lekarza niż ten do którego normalnie chodzi? Co prawda to dopiero 6 cs ale chciałam się upewnić czy w ogóle występuje u mnie owulacja, nie kontaktowałam się jeszcze z moim ginekologiem, ale ze względu na to że mam do niego kawałek drogi to się zastanawiam czy nie udać się do kliniki, która jest niedaleko mnie i ma bardzo dobre opinie a dopiero jakby okazało się że coś jest nie tak to udać się do swojego ginekologa [emoji848]

Ja bym poszła do innego w takiej sytuacji, żeby chociaż sprawdzić jak tam pecherzyki rosną i czy pękają napewno [emoji6]
 
Naprawdę na spokojnie czekaj ten tydzień. Na zamartwianie się jeszcze przyjdzie czas. I poszukaj jeszcze jakiegoś gina tak żeby skonsultować się Dodatkowo
Bo jak to się mówi co dwie głowy to nie jedna[emoji6][emoji6][emoji6]
Tak miałam iść w piątek, ale zadzwonili czy jest szansa, żebym przyszła w innym dniu bo w piątek mojej ginekolog nie ma, coś jej wypadło. Mieli termin na dzisiaj więc poszłam dzisiaj... Niepotrzebnie, mogłam spokojnie przełożyć na przyszły tydzień. No ale cóż, zobaczymy 12.03 co powie.
 
Dziewczyny, wracam do starań :( moja ciąża okazała się pustym pęcherzykiem :( za tydzień mam przyjść jeszcze raz na usg w celu potwierdzenie i zdecydowania co dalej :( jestem załamana.... Najpierw poronienie, teraz to :/
Tak mi przykro, jezeli dobrze pamietam to Ty mialas covid i zaszlas podczas kwarantanny ? Moze to jakis powod ze ciaza sie nie rozwinela prawidlowo...

ale jeszcze co powiem to, ze u mnie tez byl pusty pecherzyk. Gin nie dawal szans ze sie rozwinie. Poszlam gdzies tydzien pozniej i bylo juz serduszko. ☺️
 
To Ja na początku ciąży wylądowałam w szpitalu. Puchłam na buzi Dodatkowo na rękach, nogach i brzuchu wyskoczyła Mi straszna egzema plus problemy z oddychaniem. Lekarz powiedział wprost, że mamy się przygotować na przerwanie ciąży bo to jest efekt wzrastających hormonów ciążowych. Leżałam od poniedziałku do piątku. Dziennie po kilka kroplówek wzmacniających. Na szczęście była duża poprawa. W piątek byłam w szpitalu jeszcze u ginekolog i był sam pęcherzyk, a w poniedziałek już u Mojego gina na wizycie było nawet serduszko [emoji4][emoji4][emoji4]i mam 3 latka który teraz słodko sobie śpi w pokoju obok[emoji6][emoji6][emoji2368]
Tak mi przykro, jezeli dobrze pamietam to Ty mialas covid i zaszlas podczas kwarantanny ? Moze to jakis powod ze ciaza sie nie rozwinela prawidlowo...

ale jeszcze co powiem to, ze u mnie tez byl pusty pecherzyk. Gin nie dawal szans ze sie rozwinie. Poszlam gdzies tydzien pozniej i bylo juz serduszko. [emoji3526]
 
Jeśli endo podczas owu było 4 albo nawet mniejsze to może być problem z zagniezdzeniem zarodka. Może to jest problemem. Moja gin zawsze, na każdej wizycie, choćbym tylko przyszła z wynikiem posiewu robi usg i zawsze zapisuje jakie pęcherzyki, jakie endo, który dc, kiedy co się powinno wydarzyć i czy prognozy są dobre i złe. Niektórych trzeba popytać wprost, ona mi mówi tylko „ładne endometrium” i musze dopytać ile ma, za to pecherzyki wylicza i mówi dokładnie. Może tylko w tym cyklu miałaś takie małe, może w poprzednich było ok [emoji2368] robiliście inne badania, partner? Niemniej możesz się zastosować do rady Carry, nie zaszkodzi, a może pomoże [emoji846] ja nawet nie wiedziałam ze omega pomaga na to, a zażywam.

Czasami są nawet różnice w pomiarach. Ja kiedyś miałam dwa razy USG ginekologiczne tego samego dnia. Raz prywatnie na obserwacji cyklu, a raz rutynowe i na jednym było 5,6 mm, a na drugim ponad 9 mm.
 
reklama
Do góry