reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dzien dobry Kochane😌😍🥰😘
ja nie moge wyjsc z podziwu jakie My madre jestesmy, bo niektore z nas tak dlugo sie staraja, ze juz same siebie diagnozujemy- ja ostatnio na wizycie u gina tez powiedzialam, ze mam za malo progesteronu chyba i przepisal mi, bo w razie zagniezdzenia to wlasnie ten hormon utrzymuje ciaze, a potem zaczelam myslec ze jak nadal nic nie wychodzi ,a pecherzyk dominujacy jest i super sluz mam to moze to problem z niepekajacymi pecherzykami i wlasnie jak mi sie znow nie uda to ide na pelny monitoring ( choc biore dostinex na unormowanie prolaktyny) a ona odpowiada za pekniecie wiec sama jeszcze nie wiem...🙄
Pozdrawiam wtorkowo, cieszy mnie to ze tak milo sobie pomagamy od razu z bratnia dusza latwiej isc do przodu i walczyc o marzenia🤗
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Jak się czujecie? Który dc? Testuje ktoś dzisiaj? U mnie dziś 26 dzień cyklu, czekam spokojnie na rozwój wydarzeń 😉
 
Dlatego ja 15.03 wybieram się do ginekologa potwierdzic, ze owulacja była i chyba zrobie sobie progesteron bo tez podejrzewam zaburzenia progestereonu. [emoji38]

Co ciekawe 7-8dpo poziom proga miałam dobry [emoji6] u mnie raczej wolny przyrost na początku i wahania w trackie 2 fazy. Czemu masz takie podejrzenia?
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Jak się czujecie? Który dc? Testuje ktoś dzisiaj? U mnie dziś 26 dzień cyklu, czekam spokojnie na rozwój wydarzeń 😉
20dc. Nastroj -100😵 może to już PMS. Za dwa tygodnie nam urlop, co prawda nigdzie nie jadę, ale mam postanowienie posprzątać wszystkie kąty w domu na wiosnę.
 
Co ciekawe 7-8dpo poziom proga miałam dobry [emoji6] u mnie raczej wolny przyrost na początku i wahania w trackie 2 fazy. Czemu masz takie podejrzenia?
Zawsze przed miesiączką plamie. Jeden cykl delikatne brazowe plamienia, a w tym miesiacu mialam az 2 dni plamienia tak jak zawsze i 2 dni podchodzace do "czarnawego" koloru i po 5 dniu sie rozkręciła @. Według ginekologa to jest w porządku, hm.
 
reklama
Zdarzyło się którejś z Was żeby już kilka dni przed owulacją zaczynały boleć Was piersi? Kiedyś miałam tak, że bolały mnie 2-3 dni przed @, teraz zazwyczaj bywa tak że zaczynają mnie boleć już po domniemanej przeze mnie owulacji. A dziś dopiero 12 dc, cykle 29 dniowe, owu zazwyczaj obserwuje tak koło 15-16 dc a mnie już zaczynają delikatnie boleć piersi. Dziś też czasem kłuje mnie w podbrzuszu po lewej stronie, zazwyczaj podobny ból miałam właśnie koło 15-16 dnia, czyżby tym razem owu była tak wcześnie? Aż niemożliwe mi się to wydaje 😱 Miałam w tym cyklu wybrać się na monitoring, ale stwierdziłam że najpierw zobaczę czy mój cykl już wrócił do normy po covidzie i ewentualnie zrobię sobie tylko progra 7dpo więc monitoring odpuściłam, a tu takie anomalie 🙄 Spotkałyście się z tym żeby jajnik bolał podczas rośnięcia pęcherzyka? Oj zdecydowanie w kolejnym cyklu muszę się wybrać na monitoring bo jakieś dziwne rzeczy się dzieją 🙄
Oczywiście 😁 ja mam bóle już 3-4 dni przed owulacją 🙂 nie są silne ale irytujące 😂 trwa np. godzinę i przechodzi. Jutro powinnam mieć owulację i wczoraj właśnie miałam taki bolesny dzień 🙂
 
Do góry