reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Myślę że poczekam jeśli @ się spóźni dzień czy dwa, test zrobiłam tylko dlatego, że musiałam dzisiaj iść na badania krwi bo mam wizytę u endo i chciałam zrobić betę przy okazji jeśli II kreska by się pokazała (dzisiaj 12dpo), ale szczerze mówiąc cena mnie zniechęciła 😅 ja raczej jestem z tych kobiet, które czekają ale czasem zdarza się taki dzień jak ten 😉
Aaa, Ok Ok ☺️ To trzymam kciuki żeby @ nie przyszła 😉
 
reklama
Ja tez lubie pinki bo mi nigdy fabrycznej nie pokazuja. W poprzednim cyklu jak robilam to ogladalam go na wszystkie strony swiata, nawet pod swiatlo i nie bylo widac kreski fabrycznej.🙂 Moze te strumieniowe maja, a ja robie plytkowe. Moje ulubione, bo czuje ze to test ciazowy haha, owulacyjne mam strumieniowe tak wiec jakby wyszedl pozytywny to maz by myslal ze owu a nie ciaza 🤣🤣🤣 tak to je rozpoznaje 🤣
 
Ja tez lubie pinki bo mi nigdy fabrycznej nie pokazuja. W poprzednim cyklu jak robilam to ogladalam go na wszystkie strony swiata, nawet pod swiatlo i nie bylo widac kreski fabrycznej.🙂 Moze te strumieniowe maja, a ja robie plytkowe. Moje ulubione, bo czuje ze to test ciazowy haha, owulacyjne mam strumieniowe tak wiec jakby wyszedl pozytywny to maz by myslal ze owu a nie ciaza 🤣🤣🤣 tak to je rozpoznaje 🤣
Znam to oglądanie 😂 we wcześniejszych cyklach jak się staraliśmy to właśnie tak to u mnie wyglądało. I pewnie teraz tez tak będzie 🤷🏻‍♀️ Ale tym razem mam usprawiedliwienie ( sama sobie tak mówię 😂) bo będę musiała być na heparynie, wiec chce jak najwcześniej wykryc ewentualna ciąże 😜
 
Ja tam jakiś cień widzę [emoji6][emoji4][emoji4]
Nigdy tych testów nie robiłam więc się nie wypowiem co do tego czy pokazuje testową[emoji2368][emoji2368][emoji2368]
Ale trzymam kciuki żeby to jednak był samiutki początek[emoji16][emoji16][emoji16]
Zresztą mieliśmy na grupach nie raz przykład, że takie Cienie to jednak była ciąża[emoji4]
Dzisiaj mam 27dc (12dpo) w tym miesiącu aplikacja wyliczyła mi, że cykl będzie 29 dniowy, więc poczekam jeszcze i jeśli się @ spóźni to na pewno zrobię [emoji6]
 
reklama
Do góry