reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Jestem już 2 razy po drożności teraz szykuje się na kolejną, jaka metoda wybrałaś drożność z tego co wiem są ich aż 4 🤩🤩 z czego dodatkowo 2 operacyjne 😬😬 jeśli oszukujesz się do zwykłego HSG to bez obaw 😏😏 wizyta na oddziale, badanie, kroplowka z ketanoly, sala zabiegowa, zimny stół 😬😬😬 rtgdoktor plus pielęgniarki, zakładanie wzjernika jak bd siedzieć spieta zaboli polecam oddech głęboki i się rozluźnić 😅😅 gładko wtedy wchodzi ta gromada sprzętu do środka 🤣🤣🤣 podanie kontrastu zdjęcie lekarz mówi co jak , każą Ci usiąść na wózek niepełne 2h odsiedziec na korytarzu i do domciu
Tak, hsg zwykle. To chyba bez tragedii będzie :) ból to dla mnie najmniej ważne, ja wszystko wytrzymam :D
 
Tylko moje obserwacje i LH.

No I ciagle mi się utrzymuje podwyższona temperatura, a zwykle na tym etapie już spada.

A na jakim jesteś etapie? Temp powinna się utrzymać w gorze mniej więcej do miesiączki, niektórym spada 2 dni przed, innym w trakcie lub po, ale ogólnie faza lutealna jest na wyższych. Test ciążowy rzeczywiście wątpliwe żeby wyszedł 6dpo, bardziej prawdopodobne by było, jakby owu jednak była wcześniej. Testy owu nie u wszystkich dobrze się sprawdzają przy określaniu owu.
 
Hej! Mój pęcherzyk jednak pękł i co najważniejsze nie zrobiło się z niego ciałko krwotoczne 😁💙
Z jednej strony się cieszę, ale z drugiej wracam do punktu wyjścia i szukania tego co stoi nam na drodze. 😂
Miłego dzionka i trzymam kciuki za testujące na dniach. Mam nadzieję, że kolejne 10 dni jakoś szybko mi zleci z pozytywnym zakończeniem 🎉
 
Hej! 😊 witam się w połowie cyklu(14dc) mam świetne nastawienie w tym miesiącu i o wiele mniejsze ciśnienie na ⏸, nie wiem czy tarczyca mi się unormowała przez zwiększenie dawki ostatnio czy to wiosna? Czekam tylko kiedy będzie czas @/⏸. A na codzień zero smutku i rozmyślania. Sama się sobie dziwie 😆
Miłego dnia chłopaka dziewczyny ❤️
 
Hej! Mój pęcherzyk jednak pękł i co najważniejsze nie zrobiło się z niego ciałko krwotoczne 😁💙
Z jednej strony się cieszę, ale z drugiej wracam do punktu wyjścia i szukania tego co stoi nam na drodze. 😂
Miłego dzionka i trzymam kciuki za testujące na dniach. Mam nadzieję, że kolejne 10 dni jakoś szybko mi zleci z pozytywnym zakończeniem 🎉

Zawsze to już jeden problem z głowy. 😀
 
reklama
Hej! 😊 witam się w połowie cyklu(14dc) mam świetne nastawienie w tym miesiącu i o wiele mniejsze ciśnienie na ⏸, nie wiem czy tarczyca mi się unormowała przez zwiększenie dawki ostatnio czy to wiosna? Czekam tylko kiedy będzie czas @/⏸. A na codzień zero smutku i rozmyślania. Sama się sobie dziwie 😆
Miłego dnia chłopaka dziewczyny ❤️

O jesteśmy w tym samym dniu chyba 🙀 u mnie przyszła owulka wcześniej niż zawsze. Wszystko na wariata robiliśmy
W pn byłam u gina potwierdzil ze jest piekny pecherzyk i mowil ze w pn lub wtorek bedzie owu wiec zabawa byla w pn wieczorem (robilam tez test owu wtedy ale kreska była ciut jasniejsza cos kolo 23:00) we wtorek 13h podróż samolotem więc nie było jak 🙀 o 5 rano we wtorek przed lotniskiem zdążyłam jeszcze zrobic test to byly piekne dwie krechy i jak dojechaliśmy do hotelu to tez pięknie ochrzciliśmy pokój 😹 ale to było coś 20h po teście pozytywnym mam nadzieję ze sie wstrzeliliśmy pieknie i pleminiki tym razem czekaly w gotowosci pieknej na komorke 😹 trzymam kciuki ze cos tutaj sie poszczęści i mam również pozytywne podejście do tego cyklu a teraz w trakcie wakacji nie bede miala moze czasu myslec i sie smucić tylko korzystać ze sloneczka ♥️

Trzymam również kciuki i za Twoje zmagania w owulce ♥️🔥🔥🔥
 
Do góry