reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Wynik dzisiejszej bety 🙂
 

Załączniki

  • ff59b415-52c4-4450-b858-62e16f836aa3.jpg
    ff59b415-52c4-4450-b858-62e16f836aa3.jpg
    96,9 KB · Wyświetleń: 146
reklama
Jestem już 2 razy po drożności teraz szykuje się na kolejną, jaka metoda wybrałaś drożność z tego co wiem są ich aż 4 🤩🤩 z czego dodatkowo 2 operacyjne 😬😬 jeśli oszukujesz się do zwykłego HSG to bez obaw 😏😏 wizyta na oddziale, badanie, kroplowka z ketanoly, sala zabiegowa, zimny stół 😬😬😬 rtgdoktor plus pielęgniarki, zakładanie wzjernika jak bd siedzieć spieta zaboli polecam oddech głęboki i się rozluźnić 😅😅 gładko wtedy wchodzi ta gromada sprzętu do środka 🤣🤣🤣 podanie kontrastu zdjęcie lekarz mówi co jak , każą Ci usiąść na wózek niepełne 2h odsiedziec na korytarzu i do domciu
Na NFZ miałaś? :) Nie wiecie ile się czeka na drożność na NFZ?
 
Hej dziewczyny, piszę żeby sie jeszcze bardziej uspokoić! 😂
Progesteron mam w super normie. Po sobotnim spacerze, w niedziele miałam mini plamienie, tzn. rankiem plame szaro-brązową, wieczorem jedną MINI kropkę, we wtorek nic, dzisiaj byłam na mini zakupach spożywczych i badaniach no i wróciwszy do domu, zauważyłam śluz brązowawo-żółto-szaro mleczny, od tego czasu, czyli jakiejś 11 rano, nic nie mam na bieliźnie🤷🏻‍♀️ Lekarz orzekł, że to może być od pęknięcia naczynka lub od tego, że 10/11 miałam mieć swoją 2 planową miesiączkę. Jestem traz 6w6d. Nic mnie nie boli, poza biustem😂
Jutro w razie „W” ide do innego lekarza aby spojrzał bo mój obecny stwierdził, że to nie ma sensu skoro w czwartek byłam i było książkowo i progesteron też.
Czy któraś z Was tak miała lub podobnie?
 
Nie robiłam, bo mam cykle bezowulacyjne więc uznałam że to bez sensu :) ale z tego co czytam to też masz chyba co? Jakim lekiem chce Cię stymulować? Mi mówiła że letrox czy jakoś tak :)
Aha. No to faktycznie tak jak i ja 🙈 Ja bylam przez 3 cykle stymulowana Closibegytem (u zwykłego gin) ale niestety tylko w jednym cyklu była owulacja. Takze organizm średnio reagował. Teraz mam zmienione na Aromek (substancja aktywna Letrozolum- wiec jest szansa ze to ta sama jak u Ciebie będzie ☺). Mam nadzieję, że organizm zareaguje i wreszcie się uda doprowadzić do owulacji 🤞🏻
 
Jestem już 2 razy po drożności teraz szykuje się na kolejną, jaka metoda wybrałaś drożność z tego co wiem są ich aż 4 🤩🤩 z czego dodatkowo 2 operacyjne 😬😬 jeśli oszukujesz się do zwykłego HSG to bez obaw 😏😏 wizyta na oddziale, badanie, kroplowka z ketanoly, sala zabiegowa, zimny stół 😬😬😬 rtgdoktor plus pielęgniarki, zakładanie wzjernika jak bd siedzieć spieta zaboli polecam oddech głęboki i się rozluźnić 😅😅 gładko wtedy wchodzi ta gromada sprzętu do środka 🤣🤣🤣 podanie kontrastu zdjęcie lekarz mówi co jak , każą Ci usiąść na wózek niepełne 2h odsiedziec na korytarzu i do domciu

Tak, hsg zwykle. To chyba bez tragedii będzie :) ból to dla mnie najmniej ważne, ja wszystko wytrzymam :D
 
reklama
Tak, hsg zwykle. To chyba bez tragedii będzie :) ból to dla mnie najmniej ważne, ja wszystko wytrzymam :D
U mnie ma być metoda HyCoSy (z podaniem jakiejś specjalnej pianki kontranstujacej). Troszke sie właśnie obawiam bólu bo pamiętam ze przy biopsji endometrium mało co nie zemdlałam z bólu i chyba mam niski próg bo inne dziewczyny określały ten zabieg jako "nieprzyjemny". Ale! Co ma być to będzie- jakos przeżyje 😉🙃 Cel uświęca środki wiec jak mam się pomęczyć trochę zeby zobaczyć za jakiś czas 2 kreseczki to wiem ze warto 😊
 
Do góry