reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
@szklana29 też mam 36 lat a w lutym 37 😉

Może tak być, bo niskie jak dobrze pamiętam powinny się utrzymywać min. 5dni (u mnie zazwyczaj 6-8, ale było i 12 jak cykl mi się wydłużył). Wiesz ile trwa Twoja faza lutealna? Jeśli niskie temp zaczęły się w 8dc i będą trwać 6dni daje 13dc, więc może tak być, że w 13dc będzie owu i drugą fazę masz 15dniową, a może cykl Ci się skróci? Czekaj na skok temp, wtedy będziesz wiedzieć [emoji846]

Zależy jakie niskie temp są w danym cyklu i jaki będzie skok... Ja np miewam cykle na wyższych ale i skok jest wyżej. Więc 6 niższych wyznaczy sam skok.
Dziewczyny dzięki za odpowiedzi. Faza lutealna w poprzednim cyklu trwała prawdopodobnie 14 dni. Coś czuję że w tym cyklu owulacja będzie wcześniej. Dziś test owulacyjny negatywny. Nie pozostaje mi nic innego jak czekać na wzrost temperatury. 🙂
 
Ja w 2021 będę miała 33, staramy się o pierwsze dziecko, obecnie w trakcie 4cs dopiero, co się miało wydarzyć już się wydarzyło [emoji2368]

Jesteśmy rówieśniczkami, a podobno jakieś horoskopy w przyszłym roku nam szczególnie sprzyjają. Ja się na tym nie znam, ale niech działa, co ma działać, także ja liczę, że rok będzie owocny . 👌
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś jest w stanie polecić mi ginekologa? Okolice Łódź, Wrocław. Staramy się o pierwsze dziecko, na koncie mam 1 poronienie w sierpniu 2020. Szukam kogoś kto pomoze nam zajść w ciążę i spojrzy na wyniki fachowym okiem...
 
Do góry