reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Łódź to chyba tylko i włącznie słynny na całą Polskę Malinowski.
Narazie chyba mialam na myśli bardziej dostępnego lekarza, z mniejszymi kolejkami, takiego, który w razie czego poprowadzi tez ciaze... choć nie wykluczam wizyty u Malinowskiego. Ale chyba jeszcze nie w tym momencie. Myślałem, że może któraś ze staraczek jest z okolic i może kogoś polecić :)
 
reklama
Tak zdjęcie po czasie bo po prostu wcześniej aparat nie chwytał, zdaje sobie sprawę że to wcześnie i do powtorki ale po prostu chciałam się tym podzielic.. A poczułam się jak idiotka bo kto normalny robi tak wcześnie test.
Nie stresuj się. Wy dziewczyny bardzo często bierzecie wszytsko do siebie. Przejmujecie się faux pas nawet w internecie pod anonimowym nickiem i avatarem. Nie po raz pierwszy i nie ostastni ktos Ci zwrocil uwage i mozesz sie z tym zgodzic lub nie. Otrzep sie przyjmij to na klate, nie kloc sie i nie tlumacz ;P
 
:D wam się jakaś depresja jesienna udziela czy od lock downu ? Proszę was wyluzyjcie i sie nie obrazajcie i nie róbcie emo queetów.
Z nas wszytskich to chyba ja powinnam se odposcic bo tylko nie potrzebnie sie zajezdzam i robie se nadzieje ze ruszy cos szybciej. Siedze na lawce rezerwowej.
Zrob tutorial co jak od kiedy i dlaczego i bd git :D
 
Tak zdjęcie po czasie bo po prostu wcześniej aparat nie chwytał, zdaje sobie sprawę że to wcześnie i do powtorki ale po prostu chciałam się tym podzielic.. A poczułam się jak idiotka bo kto normalny robi tak wcześnie test.

No skoro nie chwytał to kreseczka jeśli faktycznie była widoczna na żywo musiała być baaaaaardzo jasniutka. Tez przeszłam fazę testowania za szybko i codziennie [emoji6] na szczęście przeszło mi po miesiącu [emoji16] spokojnie, daj sobie kilka dni i powtórz test, albo jeśli jesteś niecierpliwa zrób betę, jest wykrywalna wcześniej we krwi niż w moczu.

Ja osobiście preferuje czekać aż @ się spóźni, bo różnie to bywa, może zagnieżdżenie będzie w 8dpo, a może w 12dpo, może owu była później lub wcześniej, może różne inne rzeczy. Ale to tylko moje podejście, tak mi łatwiej sobie radzić ze staraniami, niepowodzeniami, w jak już przyjdzie mi zatestowac to przynajmniej mam nadzieje będzie widać czerwono na białym [emoji39] [emoji6] każdy musi sobie znaleźć swój sposób. Ty po prostu daj sobie kilka dni i powtórz test jeśli nie chcesz czekać tak długo.
 
Z tego co czytam to jesteś wprost stworzona do gaszenia nadzieji [emoji6] szkoda tylko że na forum starających się
Skoro piszesz, że od razu pojwila sie blada kreseczka to poczekaj 2 dni i powtórz. Wierzę, że się uda! [emoji120]
Co niektóre tutaj są bardzo nieprzyjemne więc trzeba uważać co się pisze albo omijać komentarze [emoji23]
 
Obiecuję nie odezwać się na tym wątku już do nikogo ✌️

:D wam się jakaś depresja jesienna udziela czy od lock downu ? Proszę was wyluzyjcie i sie nie obrazajcie i nie róbcie emo queetów.
Z nas wszytskich to chyba ja powinnam se odposcic bo tylko nie potrzebnie sie zajezdzam i robie se nadzieje ze ruszy cos szybciej. Siedze na lawce rezerwowej.
Ten lock down nie jednej z nas będzie na rękę i skończą kreskami i juz nie będą narzekać że nas zamykają
 
I ja po prostu patrzę trzeźwo I z rozsądkiem. Bo nie staram się pierwszy cykl a 40 któryś. Także, tak studzę emocje bo wiem jak to jest się nakręcić, ana koniec rozczarować, i tak na forum staraczek bo tez się staram więc wypowiadam się tu [emoji2272]
Hera uważam, że się na wielu sprawach staraczkowych znasz ale jesteś za ostara... 40ktorys cykl to obstawiam, że po prostu Zazdroscisz, że innym się udaje. Wiele razy się rozczarowałaś, wiele razy bolało ale nie musisz być nieprzyjemna. Wiem, że nie musisz ciuciać i zapewniac że jest ciąża ale nie odbieraj nadziei bo to ona umiera ostatnia. Zluzuj..
 
reklama
A ja Wam powiem, że wku... mnie to nieustające obrażanie się na to, że @HeraUnique nie pieści się z każdym i nie wmawia mu ciąży.
Czy czasem wyrazi się oschle? Owszem. A wiecie dlaczego? Bo najczęściej nikt inny nie ma odwagi powiedzieć tego na głos co i tak większość myśli.

Hera pomaga mi na priv, znosi moje kretyńskie pytania, edukuje, po prostu pomaga.
Ma taką wiedzę jakiej nie życzę żadnej z nas, a wiecie czemu? Bo nie urodziła się z nią tylko nabyła ją przez 40 parę cykli cholernie trudnych starań.
A Wy obrażacie się bo ktoś nie widzi paska na waszym osikanym teście?
Litości toć tu powinni być dorośli ludzie.
Wrzucasz coś do internetu z pytaniem "co sądzicie" to się nie dziw, że dostajesz odpowiedź co ktoś sądzi [emoji2356][emoji2368][emoji2272]
 
Do góry