reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Póki co zaczynam wlewy na polecenie immunologa. Nic na temat fazy cyklu mi nie powiedział. Wlewy robię w przychodni pod okiem lekarza POZ a nie w klinice. 18 stycznia mam wizytę u nowego ginekologa. Zobaczymy czy coś dookreśli w kwestii leczenia. Mam komórki NK 19.3 %. A w jakiej fazie cyklu Ty robisz ? Jak należy? Ja mam tylko info że co 3- 4 tygodnie.
Ja nie miałam butelek tylko worek.
Ile po owulacji lekarz zaleca Ci wlew ?
Daj znać jak będziesz po, ciekawa jestem czy tylko ja taka wrażliwa na to jestem [emoji6]
 
Dziękuję! Nie chcę się nakręcać, ale jestem pozytywnie nastawiona. Przedwczoraj skoczyła mi znowu sporo temperatura i miałam dziwny, pulsujący ból z lewej strony u dołu przez kilkanaście minut, potem jeszcze przez kilka minut. Wczoraj też przez kilka minut. Dziś cisza, ale temp ciągle wyższa. Jak każda z nas mam bardzo nadzieję, że się udało... Jutro/pojutrze powinna mi trochę spaść temp... Zobaczymy...
Mam nadzieję, że Tobie @ już też nie przyjdzie. :)
 
Dziękuję! Nie chcę się nakręcać, ale jestem pozytywnie nastawiona. Przedwczoraj skoczyła mi znowu sporo temperatura i miałam dziwny, pulsujący ból z lewej strony u dołu przez kilkanaście minut, potem jeszcze przez kilka minut. Wczoraj też przez kilka minut. Dziś cisza, ale temp ciągle wyższa. Jak każda z nas mam bardzo nadzieję, że się udało... Jutro/pojutrze powinna mi trochę spaść temp... Zobaczymy...
Mam nadzieję, że Tobie @ już też nie przyjdzie. :)
bardzo bym tego chciała... Już czas na drugiego dzidziusia ☺️ No ale niestety nie zawsze jest tak jak byśmy chciały 🤷‍♀️ I dziękuję 😘 Tobie też tego życzę aby zamiast @ były ⏸️ 🤞🤞
 
reklama
Do góry