reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziewczyny a jaki bierzecie wiesiołek na poprawę śluzu? Mile widziane konkretne nazwy preparatow i dawkowanie [emoji854] Zażywa się od 1 dc do owulacji tak? Dlaczego później nie można?
Firma GAL w kapsułkach. Najpierw brałam 6dziennie, po dwóch miesiącach cztery. Podobno trzeba brać do owulacji tylko, ja biorę cały czas, nie stanowi to dla mnie problemu😉
 
Dziewczyny a jaki bierzecie wiesiołek na poprawę śluzu? Mile widziane konkretne nazwy preparatow i dawkowanie [emoji854] Zażywa się od 1 dc do owulacji tak? Dlaczego później nie można?
Bo wywołuje skurcze macicy itp więc może przeszkadzać w zagnieżdżeniu lub nawet doprowadzić do wczesnego poronienia.
 
Mam pytanko, może pomożecie. W którym dni cyklu umówić się na monitoring, gdy mam bardzo długie cykle?? Według moich obserwacji w ostatnich cyklach owulacja była 24/25 dc.. do tego faza lutealna jest też wydlużona. 😤😤
 
Dziękuję!
Firma GAL w kapsułkach. Najpierw brałam 6dziennie, po dwóch miesiącach cztery. Podobno trzeba brać do owulacji tylko, ja biorę cały czas, nie stanowi to dla mnie problemu[emoji6]
Dziękuję!
Bo wywołuje skurcze macicy itp więc może przeszkadzać w zagnieżdżeniu lub nawet doprowadzić do wczesnego poronienia.
 
Hej dziewczyny!

@aquarius89 @MoniB1988 ja nie robiłam inseminacji, ale bardzo się nią interesuje. Do końca 2020 roku był powołany program ochrony zdrowia prokreacyjnego i tam robili inseminacje na nfz. Rozejrzyjcie się w swoich miastach, może miasta mają podobne programy dofinansowania.
Prywatnie sama inseminacja to koszt Ok 700-800zł. Do tego trzeba doliczyć badania i wizyty. Ja zakładałam, ze będzie mnie to kosztować Ok 1000/msc, ale nie mówię tego z własnego doświadczenia, wiec to tak orientacyjne traktujcie
 
reklama
Witajcie :) ja dziś pierwszy dzień w pracy po przerwie. Wypoczęta i póki co pełna sił 😅
@ się rozkręca. Niech się już kończy bo temp chce mierzyć!
Co do testów owu. Ja jak zaszłam w drugą ciążę to w dniu, w którym był ten strzał test owu nie wyszedł pozytywny. Teraz niby miałam kupione i robiłam , ale tak mi to ryje mózg, że z testami odpuszczam. Kupię dziś wiesiołek i będę brak, bo ja z tym sacharowych, więc może coś to da.

Miłego dnia ❤️
 
Do góry