reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć. Dziewczyny. Mam stwierdzone cykle bezowulacyjne. Teraz będzie stymulacja. Jak to oceniacie? Na czym to polega? Mam zrobić kupę wyników w 3 i 21 dniu cyklu. Nawet nie wiem na kiedy się umowic do lekarza bo mam tak rozwiane cykle. Gdzieś za miesiąc myślę dotrę do gina. Ktoś tu jest z cyklami bezowulacyjnymi? Kiedy ewentualne efekty?
U mnie efekty były przy pierwszej stymulacji. Najprawdopodobniej dostaniesz tabletki na wzrost pęcherzyka i wtedy monitoring, żeby sprawdzić jak rośnie 😉
Jak masz wyniki to jak najszybciej, bo leki i tak dostaniesz na kolejny cykl.
 
reklama
Dziewczyny, zgłupiałam... czy te testy owu można już uznać za pozytywne?
 

Załączniki

  • 20210105_195900.jpg
    20210105_195900.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 67
Źle to ujęłam nie robię testów jak @ się nie spóźnia. Mam tez bolesne owulacje i dzięki temu zawsze wiem kiedy dostanę okres no nie ma ani dnia opóźnienia. Ale w grudniu nie miałam bólu owulacyjnego i sugeruje się kalendarzykiem bo bez tego to ja jestem w czarnej dupie 😂
Ja to w tym cyklu nic nie czułam(okres - bajka) do dziś... wg wszystkiego dziś owu... Ja nie wierzyłam w to, co przez ostatnie godziny się stało... Ból jak w pierwszy najgorszy dzień okresu, ból epicki, dobrze, że zawsze mam wysokie libido i mój wie jak działać, żeby było dobrze, więc przytulanki były 😁 ale winko teraz otworzyłam, żeby jakoś się "znieczulić" 😁 ahhh, kobiety nie mają lekko...
 
I tylko dzis cie ciagnie w podbrzuszu, czy moze wcześniej miewasz takie rzeczy przed @?
Ogólnie to łagodnie przechodzę miesiączkę. Ale bywają dni takie jak dziś niemniej jednak najczęściej jak już się zdąży to w pierwszy dzień @ czuje ciągnięcie albo parę godzin przed moje dolne części ciała dają mi znać. Zazwyczaj też plamie ale tylko w ten dzień w którym mam dostać okres co jest dla mnie zbawieniem bo nie lubię niespodzianek 😅
 
Cześć. Dziewczyny. Mam stwierdzone cykle bezowulacyjne. Teraz będzie stymulacja. Jak to oceniacie? Na czym to polega? Mam zrobić kupę wyników w 3 i 21 dniu cyklu. Nawet nie wiem na kiedy się umowic do lekarza bo mam tak rozwiane cykle. Gdzieś za miesiąc myślę dotrę do gina. Ktoś tu jest z cyklami bezowulacyjnymi? Kiedy ewentualne efekty?

Ją miałam cykle owulacyjne, najpierw pół roku staran bez badań, potem trzy miesiące monitoringu, potem pół roku na stymulacji clostilbegytem niestety albo nie było pęcherzyków albo nie pekaly, potem mocniejszy lek Letrozol najpierw po jednej potem po dwie tabletki i droznosc laparoskopowo i się udało w końcu w 24 cyklu starań :-) Teraz mam dwoje dzieci po letrozolu i walczymy trzeci cykl o trzecie też na letrozolu.

Wczoraj Wam smecilam że stymulacja nie działa a dziś śluz płodny i test owulacyjny wkoncu mocny choć jeszcze nie pik ale coś się dzieje. Powtorze jeszcze o 22 , Dziś 15dc :-)
 
Hey dziewczyny mam pytanko czy jest możliwość zajścia w ciąże w 14 dniu cyklu przy cyklach 28/29 dni ?
Co rozumiesz przez pojęcie zajście w ciążę? Może być owulacja w 14dc lub mogła być wcześniej i teraz zagniezdzenie.
Dzisiejsza beta 14,9 🙂 ciesze się jak głupek 😀 kolejna w piątek,oby ładnie przyrosło
Gratulacje!! Niech rośnie zdrowo ❤
 
reklama
Do góry