reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Nie mam wyników. Będę robić w 3 i 21 d.c. To bardzo mnie pocieszylas że udało się od raz. I dzięki za informację że tabletki od następnego cyklu. A dużo tych tabletek się bierze? Drogie one są? :)
Tabletki nie są drogie, bierze się je od 3do 7 dnia cyklu, nie powiem Ci teraz ceny ale chyba za Letrozol czy Clostilbegyt max 20zl płace za opakowanie. Letrozol starcza mi na 3 cykle ale ją teraz biore po dwie tabsy, zaczyna się od jednej więc na 6 miesięcy jest. Monitoring u mojego Gina 50zl kosztuje, jest to szybkie USG żeby sprawdzić czy rosną pęcherzyki, później czy pekly. Jeśli nie pękają to dostaje się zastrzyk który jest już drogi bo Ovitrelle ok 90-160zl zależy od apteki. Zarówno leki na stymulację jak i zastrzyk są tylko na receptę.
Dziewczyny ja sobie chyba nie poradzę z tym stresem, jestem chyba za słaba psychicznie a to dopiero moj pierwszy cykl starań. To wszystko zapewne przez ten duphaston :( co chwile mam zmiany nastrojów. Raz się śmieje a za chwile chce mi się płakać, wszystko mnie boli, czesto mnie mdli, cały czas bym siedziała i sikała jestem senna a dziś nawet zmęczyło mnie rzucanie psu maskotki (siedząc na dywanie).. ciężko mi się śpi bo cały czas myśle czy się udało czy nie.. w dodatku naczytałam się na tych forach ze zajście w ciaze to swoją droga ale potem trzeba ja jeszcze donosić a może być tez tak ze bd to np ciąża pozamaciczna :( obiecuje sobie ze nie będę już nic czytać i się nakręcać ale strasznie się stresuje i najchętniej to bym już chciała dostać tego okresu popłakać i się nie stresować ale niestety muszę jeszcze czekać z tydzień do spodziewającej miesiączki.. boli mnie brzuch i już nie wiem czy to na wcześniejszy okres czy przez stres , w dodatku od wczoraj mam jakiś biały śluz. Masakra.
Pierwsze cykle są najgorsze później jest już nieco łatwiej bo już nie jest się takim pewnym że na pewno się udało. Życze by się udało jak najszybciej :-) Zyj swoim życiem, nie ukladaj go pod ciążę, ciąża będzie to będziesz wtedy rezygnować z niektórych czynności. Ja np nie chciałam zmienić pracy i co? Jak zmienilam to po trzech miesiącach się udało zajść w ciążę więc chyba to pomogło :-D Wcześniej prawie dwa lata starań bez skutkow.
 
reklama
Nie mam wyników. Będę robić w 3 i 21 d.c. To bardzo mnie pocieszylas że udało się od raz. I dzięki za informację że tabletki od następnego cyklu. A dużo tych tabletek się bierze? Drogie one są? :)
Tzn u mnie pęcherzyki rosły już od pierwszego stymulowanego cyklu. A udało się w 2 (biochemiczna) oraz w 3 (teraz maly ma 10 miesięcy). Ja w zależności od cyklu brałam po 1 lub
2 przez 5 dni. O ile dobrze kojarzę to płaciłam za clo coś ok 40 zł za 10tabl. Jeżeli cykle masz nieregularne, to zadzwoń do gina po duphaston na wywołanie @, jeśli będziesz bardzo długo czekała. 😉
 
Do góry